پر طرفدار ترین رنگ مو های سال ۲۰۲۰

معرفی برترین رنگ مو های سال 2020

17,836

پر طرفدار ترین رنگ موی سال ۱۴۰۰ : سال نو و فصل جدید که از راه می رسد بازار آرایشگاه های زنانه حسابی گرم می شود! همه به دنبال تغییراتی در ظاهر خود هستند که در سال جدید و دید و بازدید های عید شکل ظاهری جدیدتری از خود داشته باشند. یکی از راه های تغییر آسان در ظاهر تغییر در رنگ و استایل موهاست. در سال گذشته رنگ موها اغلب ریشه ای از رنگ قهوه ای داشت و سپس با سبک های مختلفی بر روی آن پیچیدگی های رنگی خاصی ایجاد می شد. اما به نظر می رسد دنیای رنگ موی سال ۱۴۰۰کمی سادگی را در برگرفته و در این سال شاهد رنگ هایی ساده هستیم که اغلب روی سایه های طبیعی مو ایجاد شده اند.

آمبره طلایی روی رنگ مو شکلاتی طبیعی

آمبره چیست؟ آمبره یکی از سبک هایی از رنگ مو است که در آن به ریشه مو ها رنگ روشن زده نخواهد شد. در واقع بیشتر آمبره بر روی موهای طبیعی انجام خواهد شد، مگر آنکه شما زمینه موهای خود را برای این کار مناسب ندانید و بخواهید قبل از آمبره مو از رنگ زمینه نیز استفاده کنید. در آمبره لایت های روشن فقط بر روی ساقه های موی شما زده خواهند شد. رنگ مو آمبره در هر مدلی یکی از زیباترین و ساده ترین مدل های تغییر استایل در موها به حساب خواهد آمد.

 رنگ موی سال ۱۴۰۰ جدید و شیک
رنگ موی سال ۱۴۰۰

رنگ مو بلوند روشن با ریشه های تیره

یکی از بهترین تغییرات در کسانیکه می خواهند موهای بلوند خود را حفظ کرده و تغییری جزیی اما زیبا در موهای خود ایجاد کنند، تیره تر کردن ریشه موهاست. به این شکل که چند سانت از ریه مو ها به گونه ای با رنگ تیره پر می شوند که حد و مرز مشخصی همچون یک خط میان موها ایجاد نشود. اینکار منجر می شود تا تضاد ریشه تیره با ساقه های روشن بلوند زیبایی چشمگیری را برای خانم های با موی روشن ایجاد کند.

بهترین رنگ موی سال 2020
رنگ مو روشن بدون دکلره

رنگ مو مسی برای پوست های تیره و مو های فر

رنگ موی مسی زنگ زده یکی از رنگ های جذابی است که در کنار پوست های سبزه با موهای فر زیبایی بسیار زیادی به خود خواهد گرفت. رنگ مس زنگ زده یک سایه ای از قرمز سوخته در رنگ قهوه ای است که بر روی موهای فر زیبایی فوق العاده ای ایجاد خواهد کرد.

رنگ موی سال ۱۴۰۰ فر فری
رنگ مو ۱۴۰۰ قرمز برای موی فر

رنگ مو بژ با لایت های طلایی

یک ترکیب رنگی بسیار زیبا و ترند که همواه مورد پسند خانم ها بوده و اینبار نیز در سال ۲۰۲۰ یکی از رنگ موهای بسیار پرطرفدار در میان خانم های سخت پسند می باشد.

رنگ مو دودی روشن 99
انواع مدل از رنگ موی سال ۱۴۰۰، هایلایت عسلی

رنگ مو خاکستری بلوند

رنگ مو خاکستری بلوند و دودی یکی از بهترین رنگهاییست که به دلیل داشتن بازتاب های ظریف و گرم تنها با کمی تغییر در تناژ روشن و یا تیره بودن آن قادر هستید  آن را برای هر طیف از رنگ پوستی اجرا کنید.

زیباترین رنگ موهای با دکلره سال 1400
رنگ مو دودی خاکستری بلوند ۱۴۰۰

رنگ مو قهوه ای با لایت هایی از رنگ مو قندقی

یکی از رنگ موهای پر طرفداری که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد رنگ موی قهوه ای است. حالا با تکنیکی ساده می توان یک رنگ موی قهوه ای طبیعی و تیره را با لایت هایی از رنگ موی فندقی به این زیبایی طراحی کرد. این رنگ مو در واقع لمس گرما و عبور از فصلی سرد را نشان می دهد.

مدل های جدید از آمبره موی سر
رنگ موی آمبره فندقی پر طرفدار ترین رنگ موی سال ۱۴۰۰

رنگ مو شنی با لایت های روشن

یکی از بلوند های زیبایی که برای پوست سبزه روشن بسیار زیبا و تاثیر گذار می شود و همواره جزو پر طرفدار ترین رنگ موهای سال بوده رنگ موی شنی است. اگر پوست سبزه روشن دارید و می خواهید امسال یک رنگ موی سبک و روشن داشته باشید این رنگ برای شما بسیار عالی خواهد بود. بهتر است برای ایجاد ظاهری بهتر در اطراف صورت از لایت های روشنتر استفاده گردد.

روشن کردن مو با دکلره و اکسیدان
نواع مدل رنگ روشن با دکلره

رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی یکی از رنگ های بسیار زیبا و البته طبیعی است که خصوصا برای دختر خانم ها بسیار مناسب خواهد بود. به سادگی می توانید موهای تیره خود را با یک قهوه ای شکلاتی زیبا رنگ آمیزی کرده و همیشه به روز بمانید.

جدیدترین مدل رنگ موی شکلاتی قهوه ای
ایده انواع مدل رنگ برای سال ۹۹

سایه زدن ریشه ها

اینکه موهای شما چه رنگی دارد زیاد مهم نیست، به خاطر داشته باشید با سایه انداختن بر روی ریشه موهای خود می توانید به سادگی رنگ ساقه موهای خود را پر زرق و برق تر به نمایش بگذارید و این یکی از پر طرفدار ترین سبک ها در دنیای زیبایی است.

روشن کردن مو به روش آمبره
لایت و آمبره موی تیره با دکلره

رنگ مو شکلاتی تیره

رنگ موی شکلاتی تیره یکی از رنگ های طبیعی و بسیار زیبایی است که قبل استفاده از آن باید به خوبی تناژ گرمی و سردی رنگ پوست خود را مشخص کنید. برای اینکه این رنگ بر روی صورت و موی شما بهتر بنشیند سطح تاریکی و گرمای آن را متناسب با چهره خود انتخاب کنید. به طور مثال اگر پوست زیتونی و سبزه دارید بهترین کار استفاده از تناژ های سرد و خنک شکلاتی تیره است، و اگر رنگ پوست گرمی دارید بهترین کار استفاده از شکلاتی عسلی تیره و یا تناژهای گرم این رنگ است.

تناژ های مختلف از رنگ شکلاتی تیره
رنگ شکلاتی تیره طبیعی برای مو

رنگ مو یخی بلوند

کسانیکه پوست روشنی دارند استفاده از رنگ های بلوند زیبایی بسیار زیادی را برای آنها فراهم خواهد کرد. موهای دکلره شده اگرچه آسیب زیادی دیده اند اما یک رنگ موی بلوند زیبا می تواند برای مدت زمانی تغییرات زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. تنها نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که از رنگی استفاده کنید که خیلی زرد و یا خاکستری نباشد. یک رنگ مو بژ روشن و خنثی می تواند تغییر بسیار زیادی را در ظاهر شما ایجاد کند که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد.

تناژهای مختلف از رنگ موی بلوند یخی
انواع مدل رنگ بلوند برای مو

رنگ مو کاراملی موکا

یکی از رنگ هاییکه بدون بور و بلوند کردن موها می تواند تغییر زیبا و به روزی را برای شما ایجاد کند، کاراملی موکاست. اضافه کردن لایت های کارامی توسط فویل و یا کلاه به موهای طبیعی و یا با رنگ های زمینه قهوه ای می تواند زیبایی بسیار زیادی را در عین سادگی ایجاد کند.

مدل های مختلف از رنگ کاراملی برای لایت موها
رنگ کاراملی مو مناسب برای لایت

تکنیک پنجاه پنجاه!

یکی از پر طرفدار ترین رنگ های سال ۲۰۲۰ تکنیک پنجاه پنجاه است. نوعی از رنگ موی روشن و تیره است که نیمی از موی شما به رنگ تیره بوده و نیمی از آن روشن است. اغلب رنگ روشن در رو و رنگ زیرین تیره خواهد بود. این تکنیک بسیار مناسب برای کسانی است که به زودی از رنگ موهای خود خسته می شوند.

جدیدترین تکنیک های رنگ کردن موها
رنگ ترکیبی موها با تکنیک جدید

رنگ موی بژ روشن با لایت هایی از رنگ موی استخوانی

اگر یک رنگ موی بژ و یا کرم روشن دارید و قصد دارید تا در سال جدید به روز باشید تنها کافیست که بر روی رنگ زمینه روشن و بور خود لایت هایی با رنگ استخوانی در آورید. این رنگ یکی از پر طرفدار ترین رنگ های سال ۲۰۲۰ است که ظاهری بسیار تمیز و مرتب به موها داده و یک رنگ مو ترکیبی از رنگ های گرم و سرد است که می تواند به خوبی بر روی هر رنگ پوستی بنشیند و بر روی موهای بور حجم ایجاد کند.

انواع مدل رنگ بلوند روشن
بلوند دخترانه زیبا و شیک

تناژ های مختلف از رنگ قرمز

رنگ قرمز و رنگ مو شرابی یکی از دسته رنگ مو های فانتزی و به روز ی است که اگر تناژ آن به خوبی انتخاب گردد، یک رنگ ساده اما زیبا و ساده برای هر رنگ پوستی خواهد بود.

انواع رنگ لایت بر روی رنگ قهوه ای
لایت تناژ قرمز و نارنجی روی زمینه قهوه ای
رنگ قرمز مسی دخترانه زیبا
رنگ موی سال ۱۴۰۰ مسی برنز

رنگ مو بلوند گرم

بلوند گرم یکی از رنگ های سال ۲۰۲۰ که از رنگ عسلی گرفته تا زرد های پر رنگ تر و آفتابی تر را نیز در بر خواهد گرفت. این رنگ مو برای کسانیکه خود دارای پوستی با تناژ گرم هستند بسیار مناسب خواهد بود. بلوند گرم در واقع رنگی کلاسیک است که بیشتر آن را در موهای مدونا و جری هال دیده اید.

رنگ روی موهای هنرمندان
رنگ موی عسلی و بلوند روشن

رنگ مو بلوند زیتونی و دودی

بهتر است این رنگ از بلوند را به عنوان لایت و یا آمبره مو در میان موهای تیره خود اضافه کنید. این رنگ با برجسته تر کردن قسمت های تاریک موی شما کمک می کند تا ظاهری متفاوت تر از خود داشته باشید.

انواع مدل بالیاژ به روز و زیبا
بالیاژ زیبا از رنگ بلوند زیتونی و دودی از رنگ موی سال ۱۴۰۰