رنگ سال ۲۰۱۹ چه رنگی است؟

6,004

آیا می دانید رنگ سال ۲۰۱۹ در اروپا چیست؟ اگر اهل مد باشید قطعا با شروع سال جدید میلادی به دنبال آن خواهید بود که رنگ سال چیست. رنگ سال موضوعی است که هر ساله علاقمندان به مد را درگیر خود کرده و بسیاری از افراد را مجاب می کند که در سال جدید با تغییر رنگ در زندگی خود حس و حال جدیدتری را تجربه نمایند. در این مطلب می خواهیم جزییات مختلفی از رنگ سال ۲۰۱۹ را برای شما بازگو کنیم، با ما همراه باشید.

انتخاب رنگ سال ۲۰۱۹ بر چه اساس بود؟

تا حالا شده که در زمینه نامگذاری یک رنگ با دیگران دچار مشکل شوید؟ مثلا از نظر شما و دوستتان رنگ قرمزی که جلویتان قرار دارد دو رنگ متفاوت باشد و برای تشخیص اسم آن دچار تضاد باشید با یکدیگر؟ در سال های گذشته فردی با نام لارنس هربرت سیستمی استاندارد تاسیس کرد که در آن برای هر رنگی عددی در نظر گرفته شد. با این کار دیگر قضاوت های متغیر مردم درباره رنگ ها منجر نشد تا رنگها با یکدیگر اشتباه گرفته شوند. بعد ها این شخص شرکتی را تاسیس کرد و نام آن را پنتون Pantone قرار داد. این اسم به نام تمامی رنگ ها بوده و سال هاست که کار آن انتخاب رنگ سال می باشد.

رنگ لباس سال 2019 پسرانه، مردانه و زنانه
رنگ پارچه سال ۲۰۱۹ زیبا و گرم

یکی از مهم ترین نکته هایی که باید در این باره بدانید این است که استاندارد‌های رنگ پنتون توسط مرجع بین‌المللی رنگ یا (ICA) تایید شده است و توسط آنها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کمپانی پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ را مرجانی انتخاب کرد و در این سال بسیاری از کمپانی های بزرگ در صنعت مد و زیبایی از این رنگ استفاده کرده و محصولات جدید خود را ارائه دادند. این کمپانی رنگ مرجانی را از اعماق اقیانوس ها برداشته و گفته که این رنگ سرآغازی برای جنب و جوش در این سال به حساب خواهد آمد. رنگ گرم مرجانی در واقع یک نارنجی زنده است که در آن ترکیبات صورتی و نقره ای به وضوح مشاهده خواهد شد. در واقع هدف از انتخاب این رنگ گرما و صمیمت بیشتر بین افراد خواهد بود.

ترکیب رنگ سال ۲۰۱۹ در انتخاب پارچه و لباس

رنگ مرجانی از دسته رنگ های گرم است که تقریبامی توانید آن را با هر رنگی ست کنید. بهترین راهنمای شما برای استفاده از ترکیبات رنگی مختلف در کنار مرجانی این است که برای مدت زمان کوتاهی چشمان خود را ببندید، حالا فضای اعماق دریاها را در ذهن خود مجسم کنید، چه رنگ هایی را در کنار صخره های مرجانی خواهید دید؟

جدیدترین مدل مانتو رنگ سال 2019
ترکیب رنگ سال ۲۰۱۹ در ست کردن لباس تابستانی
رنگ سال کت و شلوار 2019 زنانه زیبا و شیک
مدل های مختلف از کیف و کفش رنگ سال ۲۰۱۹
عکس رنگ سال 2019 چه رنگی است؟
ست کردن لباس های رنگ سال ۲۰۱۹

مطمئن باشید طبیعت کار ست کردن رنگ ها را از من و شما بهتر میداند و به سادگی می توانید از آن الهام بگیرید! این رنگ به سادگی با تمامی رنگ ها خصوصا رنگ های خنثی همچون سفید، خاکستری، خاکی، کرم، بژ، سفید، مشکی و … ست خواهد شد و برای هماهنگی بیشتر می توانید در کنار آن از اکسسوری هایی با رنگ های مشابه لباس خود استفاده کنید. این رنگ کاملا برای استفاده در انواع مدل مانتو های جدید و انواع مدل از پالتو های زنانه و دخترانه قابلیت استفاده را داشته و یکی از رنگ های شاد جوان پسند بشمار می رود.

رنگ سال 2019 میلادی چیست
همه چیز در مورد رنگ سال ۲۰۱۹
طرح های پارچه برای رنگ سال 2019 مانتو
انواع مدل پارچه با رنگ سال ۲۰۱۹ میلادی
اسم رنگ سال 2019 مرجانی است
ست کردن لباس با رنگ سال ۲۰۱۹ در اروپا
جدیدترین انواع عکس های رنگ سال 2019
جدیدترین مدل های رنگ سال کت و شلوار ۲۰۱۹

اگر هنوز در ذهنتان نمی توانید خود را در لباسی یکدست به رنگ مرجانی تصور کنید می توانید در ابتدا از پارچه هایی به رنگ خنثی استفاده کنید که در آنها طرح هایی با رنگ مرجانی وجود دارد، و یا لباس هایی که سایه روشن های رنگ مرجانی به صورت آمبره نمایان خواهند بود. با این شکل هم هماهنگی بیشتری میان رنگ پوست و رنگ مرجانی ایجاد کرده اید و هم به مرور خود را به استفاده از رنگ های جسورانه عادت داده اید.

مدل های مختلف از رنگ سال ۲۰۱۹ برای مو

رنگ موی مرجانی یکی از رنگ های گرم است که می توان گفت تقریبا به تمامی رنگ پوست ها خصوصا کسانی که دارای رنگ پوست روشنی هستند خواهد آمد. شما میتوانید این رنگ را با رنگ های دیگر ترکیب کرده و یا از انواع مختلفی از تکنیک ها همچون آمبره و یا لایت در میان رنگ موهای خود استفاده کنید. در زیر می توانید مدل های مختلفی از رنگ موی مرجانی را مشاهده کنید.

انواع مختلف از رنگ موی سال 2019 بدون دکلره
جدیدترین مدل های رنگ موی سال ۲۰۱۹ پنتون
به روزترین مدل های رنگ موی جدید سال 2019
انوع مختلف از ترکیب رنگ موی سال ۲۰۱۹ بسیار زیبا
انواع مختلف از جدیدترین رنگ موهای سال 2019
انواع مختلفی از جدیدترین رنگ موی سال ۲۰۱۹
جدیدترین ترکیبات رنگ موی فانتزی سال 2019
انواع مدل از رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مو
جدیدترین رنگ موی کوتاه سال 2019
زیباترین رنگ مو فانتزی سال ۲۰۱۹
رنگ موی تیره سال 2019
ترکیب رنگ سال ۲۰۱۹ زیبا و جذاب برای رنگ مو
پیش بینی رنگ سال 2019 مرجانی است
رنگ موی سال ۲۰۱۹ برای پوست سبزه

ایده های زیبا از رنگ ارایش سال ۲۰۱۹

به شما قول میدهم این رنگ به تمامی تناژهای رنگ پوست خواهد آمد. فرقی ندارد دارای رنگ پوست سبزه باشید یا سفید، می توانید با خیال راحت از این رنگ در آرایش خود استفاده کنید. لزومی ندارد از رنگ مرجانی به صورت یکدست در چهره و آرایش استفاده کنید.

رنگ سال 2019 به انگلیسی چه رنگی است
رنگ ابرو سال ۲۰۱۹ متناسب با آرایش مرجانی
انواع مدل آرایش با رنگ مرجانی
آرایش صورت با رنگ سال ۹۸ زیبا
تصاویر رنگ سال 2019 در آرایش صورت و چشم
ترکیب رنگ مرجانی و آبی در آرایش صورت
رنگ سال 2019 میلادی چیست
استفاده از رنگ مرجانی در آرایش صورت و چشم

شما می توانید آرایش خود را مزین به یک رژلب مرجانی کرده و آن را با شالی به رنگ مرجانی ست کنید. اگر هم پوست روشنی دارید و یا سبزه روشن هستید برای یک مراسم و دورهمی شاد می توانید از این رنگ به عنوان سایه پشت چشم استفاده کنید. فراموش نکنید رژگونه های به رنگ مرجانی و هلویی تقریبا برای هر رنگ پوستی مناسب خواهد بود.

رنگ مرجانی رنگ سال 2019 در آرایش
انواع مختلف از رنگ رژ سال ۲۰۱۹ در آریاش صورت
انواع مختلف از رنگ رژ لب سال 2019
آرایش ملایم صورت با رنگ مرجانی