رمانتیک ترین جاهای دیدنی در هند

0 301

کشور هند مناطق دیدنی بسیاری را در خود جای داده است، در واقع هند کشور عشق و احساس و رنگ ها بوده و قطعا یکی از رمانتیک ترین مقاصد گردشگری به حساب می آید. برای سفر به هند تور هند توسط شرکت های گردشگری بسیاری ارائه می شود که می توانید با مراجعه به هریک از آنها تور مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما از میان جاهای دیدنی در هند هستند برخی از مناطق که به عنوان رمانتیک ترین جاهای دیدنی هند به حساب می آیند که در مطلب امروز آنها را بری شما معرفی خواهیم کرد.

اوداپور در راجستان (Udaipur)

 

اوداپور یکی از شهرهای برجسته و بسیار زیبای هند می باشد که از کاخ های پر زرق و برق صورتی پر است؛ در کنار دریاچه ای که اوداپور قرار گرفته هتل های زیادی ساخته شده اند اما در واقع برای حس کردن حال و هوای قدیمی منطقه باید به کوچه های پشتی سری بزنید.

کانیاکوماری، تامیل نادو (Kanyakumari)

 

کانیاکوماری علاوه بر آنکه یک شهر زیارتی به شمار می رود، به دلیل غروب های آفتاب رمانتیکش مشهور شده است. این شهر در جنوبی ترین قسمت هند قرار گرفته و تقریبا با آب محاصره شده است.

تاجمحل در آگرا (The Taj Mahal)

 

تاج محل نقطه ای است که می توان در آن پر رنگ ترین و با شکوه ترین معماری مغول را دید یکی از جاهای دیدنی آگرا و در واقع تاج محل آرامگاه همسر شاه جهان بوده و برای ساخت آن از بهترین و گران قیمت ترین سنگ ها استفاده است.

کوماراکوم در کرالا (Kumarakom)

 

مرداب گردی یکی از تجربه های لذت بخش هند است، که توصیه می کنیم در سفر به هند از مرداب های کوماراکوم کرالا نیز دیدن کنید. در این مکان حوضچه های آبی وجود دارد که توسط سواحل سبز بسیار انبوهی محاصره شده اند.

مانالی در هیماچال پرادش (Manali)

 

مانالی در کوه های هیمالیا قرار گرفته و برای مقاصدی همچون پاراگلایدینگ، اسکی و کوهنوردی بسیار مناسب می باشد. این منطقه دارای طبیعتی بکر و زیبا بوده و برای تمدد اعصاب منطقه ای عالی بشمار می رود.

سارینگار در کشمیر(Srinagar)

 

سارینگار لقب ونیز شرق را به خود اختصاص داده است. منطقه ای که دارای چشم اندازهای بسیار زیبایی به همراه خانه های قایقی و رنگارنگ بوده و ده ها سال است که اولین انتخاب برای ماه عسل زوج های جوان بشمار می رود.