راهنمای خرید لباس مردانه، کشف راز شیک پوشی آقایان

112

لباس های مردانه در بین انواع پوشاک، جذابیت و زیبایی خاص خود را دارند به شرطی که درست و حساب شده انتخاب شوند. برای انتخاب لباس مردانه خوب، معیارهای مختلفی وجود دارد که باید به هرکدام از آن ها توجه شود. در مقاله راهنمای خرید لباس مردانه، مطالبی جامع و مفید در خصوص معیارهای گوناگون خرید لباس مردانه ارائه خواهد شد.

راهنمای خرید لباس مردانه شیک و به روز

آقایان در انتخاب لباس برای خود به اندازه خانم ها وسواس ندارند؛ اما به سراغ هر مدلی نیز نمی روند. این موضوع در خصوص پوشاک مختلف مثل تیشرت مردانه صدق می کند و تنها محدود به البسه مشخصی نیست. در زیر برخی نکات را مطرح کرده و توضیحاتی در مورد آنها می دهیم که با عمل کردن آنها میتوانید همواره لباس هایی کاملا مناسب خریداری کنید.

خرید لباس مردانه متناسب با سایز بدن

لباس را با توجه به فرم بدنتان بخرید. می توانید از فروشنده ها در زمینه انتخاب مناسب ترین لباس با توجه به فرم بدن کمک بگیرید. اگر لاغر اندام و قد بلند هستید بهتر است از خرید لباس هایی با راه راه عمودی بپرهیزید. لباس هایی با راه راه افقی شما را بهتر نشان می دهند پس از این نوع لباس های مردانه خریداری کنید. اگر جزو مردانی با قد کوتاه هستید، لباس هایی با نقش بزرگ را خریداری نکنید و به جای این کار لباس هایی با طرح های کوچک خریداری کنید.

ست بودن لباس مردانه

از جمله نکات با اهمیت در خرید لباس مردانه توجه به ست بودن لباس ها با یکدیگر است. لباس هایی بخرید که نیمه بالایی و پایینی لباس تان کاملا با هم جور در بیاید. به کفش ها در خرید لباس دقت کنید تا لباس هایی متناسب با مدل و رنگ کفش بخرید که نهایت هماهنگی را در سبک پوشش تان داشته باشید.

بی توجهی به مد روز در اغلب اوقات

اغلب اوقات لباس هایی متناسب با مد روز به هیچ وجه به شما و فرم بدنتان نمی آیند. به زور سعی در سِت کردن آنها و پوشیدنشان نداشته باشید چرا که در نهایت شما را فردی با پوشش نامناسب نشان خواهند داد. لباس هایی را بخرید که واقعا متناسب با سلیقه شما، شخصیت و فرم بدن تان هستند. این سه ویژگی مهمترین عوامل در خرید اینترنتی انواع لباس ارزان مردانه می باشند.

خرید لباس های هم رنگ مردانه

از خرید لباس هایی با رنگ متضاد بپرهیزید. هر چند تضاد گاهی خود باعث جذابیت می شود اما اغلب اوقات چیزی جز مسخره نشان دادن نوع پوشش ما در بر نخواهند داشت. به جای استفاده از لباس های رنگارنگ، لباس هایی با تناژ رنگی مشابه بخرید. مثلا اگر پیراهنی به رنگ قهوه ای خریداری کرده اید، بهتر است تا شلوار و کفش شما هم متناسب با رنگ پیراهن تان خریداری شوند.

خرید اکسسوری های مناسب

هنگامی که قصد خرید لباس مردانه دارید، به اکسسوری هایی که دارید هم توجه کنید. مثلا ساعت مچی، عینک آفتابی، دستبند و … همگی در دسته اکسسوری ها قرار می گیرند که باید متناسب با نوع لباس تان باشند. اگر اکسسوری مردانه ندارید و به فکر خرید لباس جدید هستید، می توانید جذابیت پوشش تان را با خرید اکسسوری هایی متناسب با رنگ و مدل لباس ها بیشتر کنید.

تقلید نکنید

گاهی فردی با نوعی پوشش خاص نظر ما را به خود جلب می کند به شکلی که فکر می کنیم اگر ما هم مانند او شویم می توانیم از جذابیت ویژه ای برخوردار شویم. این اشتباه است! استایل هر کس با شخص دیگر متفاوت است و اگر نوعی لباس به فردی خاص می آید، شاید کاملا در بدن ما نازیبا و زشت ظاهر شود. لباس هایی بخرید که متناسب با استایل خودتان هستند نه اینکه تقلید کرده و لباس هایی بخرید که به هیچ وجه به شما نمی آیند.

به چاقی و لاغری دقت کنید

در بین انواع لباس مردانه به سراغ لباس هایی متناسب باشید. اگر لاغر هستید، خرید لباس هایی گشاد و بزرگ بدترین گزینه برای شماست و اگر چاق هستید خریدن لباس های تنگ بدترین فکری است که به ذهن تان خطور می کند. از فروشنده کمک بگیرید تا سایز بدن شما را تشخیص داده و متناسب با سایز بدنتان، لباس هایی مناسب را به شما ارائه کنید.

به استایل تان توجه کنید

برخی استایل رسمی، برخی استایل لش و برخی هم استایل های معمولی که به تعداد زیاد در خیابانها مشاهده می کنیم را دوست دارند. معمولا چه سبک پوششی دارید؟ با توجه به همان سبک پوشش اقدام به خرید انواع لباس مردانه برای خود کنید. اگر تیپ رسمی دارید، شاید خریدن لباس های لش تا مدتی از نظر دیگران شما را عجیب نشان دهد. البته مهم علاقه شماست اما برای اینکه همواره شیک پوش به نظر برسید بهتر است به استایل تان توجه کنید.
به یاد داشته باشید که همه چیز هم علاقه نیست! گاهی پوشیدن لباس های لش یا رسمی به هیچ وجه به فرد نمی آید که در اینجا بهتر است به جای اسرار بر پوشیدن لباس های نامناسب، به دنبال خرید لباس هایی مناسب با استایل خود باشد.

به قیمت توجه نکنید

برخی عادت به پوشیدن لباس های گران قیمت دارند. حتی اگر لباس به هیچ وجه به استایل و فرم بدن آنها نیاید هم اهمیتی ندارد، مهم این است که قیمت لباس زیاد است. توجه کنید که اگر می خواهید به عنوان مردی شیک پوش شناخته شوید، قیمت را کنار بگذارید و به دنبال لباس هایی متناسب با سبک و استایل خود باشید.
همیشه قیمت نشان از کارایی یک لباس ندارد. شاید لباسی گران بخرید که به هیچ وجه به شما نیاید. در اینجا مجبور می شوید تا یا لباس را پس دهید و یا گوشه ای از کمد بگذارید تا همیشه خاک بخورد.

به جنس لباس دقت کنید

جنس لباس از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به سراغ لباس هایی با جنس مقاوم بروید. در فروشگاه ها انواع لباس مردانه با جنس متفاوت از هم به فروش می رسد که در بین آنها باید نهایت دقت را داشته باشید تا مناسب ترین جنس لباس را بخرید. اینکه لباس با یک بار شستشو رنگ ندهد، زود چروک نشود، مقاوم بوده و زود پاره نشود و … همگی از نکات با اهمیت در خرید لباس مردانه با جنس مقاوم هستند.

راهنمای خرید لباس مردانه، راز شیک پوش بودن

با توجه به نکات مربوط به راهنمای خرید لباس مردانه که در این مطلب به آنها اشاره کردیم، از این پس می توانید لباس هایی کاملا شیک و زیبا را برای خود بخرید. اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای خرید لباس بپردازید این نکات را همواره مد نظر داشته و با توجه به آنها به خرید لباس مردانه بروید. برای خرید «انواع لباس مردانه» می توانید به فروشگاه آنلاین دایان شاپ (Dayanshop.com) مراجعه کرده و با توجه به این نکات اقدام به خرید شیک ترین لباس ها کنید.