راهنمای انتخاب دستبند زنانه

4,286

انواع مختلفی از زیورآلات همچون انگشتر، گوشواره، گردنبند، النگو و … تاکنون ساخته شده اند اما دستبند یکی از انواع زیورآلات زنانه و مردانه ای است که از سالیان گذشته مورد استفاده بوده و زیبایی بسیار زیادی را برای افراد به همراه داشته است. دستبند ها در انواع مختلفی با شکل های ظاهری و جنس های متفاوت همچون دستبند طلا، استیل، چرم، نقره، مهره ای و … ساخته می شوند و یکی از پر کاربرد ترین زیورآلات در میان خانم ها و آقایان بشمار می روند.

اگر سری به طلا فروشی و یا فروشگاه های بدلیجات زده باشید قطعا با طیف وسیعی از انواع مدل دستبند طلا و دستبند های استیل مواجه خواهید شد، در سال های اخیر نیز انواع مختلفی از دستبند چرم و مهره ای وارد بازار شده اند که دارای ظاهری متفاوت تر و در واقع اسپرت تر بوده که جوانان از طرفداران پر و پا قرص چنین مدل هایی می باشند. اما به راستی چگونه باید بهترین مدل دستبند زنانه را انتخاب کرد؟

شناخت تناژ رنگ پوست | اولین گام برای انتخاب بهترین رنگ دستبند

قبل از خرید دستبند و هر نوع از زیورآلاتی که مد نظر دارید بهتر است ابتدا تناژ رنگ پوست خود را شناسایی کنید. باید بدانید که رنگ پوست شما از کدام نوع رنگ گرم، سرد و یا خنثی بوده و سپس از میان دستبند های مد نظر رنگی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با رنگ پوست شما داشته و منجر به زیبایی و درخشندگی پوست شما خواهد شد.

مدل دستبند طلا کلاسیک
مدل دستبند طلا زنانه جدید ساده و کلاسیک
دستبند طلا دخترانه و زنانه شیک
مدل النگو طلا جدید دخترانه ۲۰۱۹

رنگ پوست گرم مختص آن دسته از افرادی است که در آنها شاهد کمی رنگ زرد و قهوه ای هستید، این چنین از افراد به سرعت در زیر نور آفتاب، آفتاب سوخته شده و رنگ پوست آنها برنزه خواهد شد. برای چنین افرادی دستبند طلا و یا دستبند هایی که به رنگ های مسی و یا شامپاینی هستند بسیار مناسب بوده و زیبایی آنها را چند برابر خواهد کرد. استفاده از دستبند هایی که دارای هاله هایی از رنگ زرد بوده و در آن ته رنگی از برنزه دارد نیز برای این افراد بسیار مناسب می باشد. بنابراین اگر تمایل دارید از دستبند چرمی استفاده کنید می توانید به دنبال رنگ چرمی باشید که در آن زیتونی، هلویی، عسلی و زرشکی های تیره بکار برده شده است.

دستبند دخترانه فانتزی و ظریف
دستبند طلا زنجیری ساده و ظریف
مدل دستبند دخترانه طریف النگویی
مدل النگو تک پوش طلا دخترانه

کسانیکه دارای تناژ رنگ پوست سرد هستند دارای پوست هایی سفید روشن و سرد می باشند که در آنها اغلب شاهد تناژی از رنگ آبی و صورتی نیز خواهید بود. چنین افرادی به سرعت در زیر نور آفتاب دچار آفتاب سوختگی به رنگ قرمز خواهند شد. برای افراد سفید پوست با تناژ سرد بهترین رنگ ها بدلیجات و زیورالات طلا به رنگ سفید است. برای این منظور می توانید از دستبند نقره، استیل و یا طلا سفید استفاده کنید. چنین رنگ هایی در کنار پوست روشن درخشندگی بسیار زیبایی را ایجاد خواهند کرد. این دسته از افراد همچنین می توانند از دستبند های زنانه مهره دار که در آنها رنگ های صورتی، قرمز، نارنجی، آبی استفاده شده است نیز به راحتی استفاده کرده و به زیبایی خود بیافزایند.

دستبند طلا زنانه طریف و زیبا
عکس دستبند دخترانه ترکیبی زیبا

اگر دارای پوست خنثی هستید باید بدانید که بخت حسابی با شما یار است! افرادی که دارای رنگ پوست خنثی هستند نیز به طور مساوی از سردی و گرمای دو دسته اول بهره مند هستند و رنگ های آبی و زرد و قهوه ای در پوست آنها به یک اندازه یافت خواهد شد. این چنین از افراد برای انتخاب رنگ دستبند دستشان کاملا باز بوده و می توانند طیف وسیعی از انواع زیورالات در رنگ های متفاوت را انتخاب کرده و زیبایی خود را دو چندان کنند.

مدل دستبند زنانه ترکیبی | انتخابی اسپرت، زیبا و متفاوت

گاهی بهتر است کمی پا را فراتر گذاشته و به انتخاب های خود رنگ و شکل دیگری بدهید. به سادگی می توانید از ترکیب مدل ها با رنگ های متفاوتی از انواع مدل دستبند طراحی های بی نظیری را برای دست های خود داشته باشید. برای این منظور می توانید از انواع ترکیبی دستبند چرمی با تکه های طلا استفاده کنید. و یا حتی می توانید مدل های مختلفی از دستبند های مهره ای و النگویی را با یکدیگر ترکیب کرده و از سادگی دستبند خود بکاهید، استفاده از یک دستبند زنانه نقره در کنار یک دستبند با مهره های رنگی نیز جذابیت بسیار زیادی را برای شما فراهم خواهد کرد. فراموش نکنید اغلب این نوع از طراحی ها حالت اسپرت به خود گرفته و با استایل های روزمره و کژوال بسیار همخوانی دارد.

مدل های مختلف از دستبند مهره ای مردانه و زنانه
مدل های مختلف از ست دستبند ترکیبی
مدل ست کردن دستبند مهره ای، چرمی و طلا
زیباترین مدل های دستبند زنانه و دخترانه اسپرت

توجه به مکان و نوع پوشش در انتخاب دستبند زنانه

پس از آنکه رنگ پوست خود را تشخیص دادید و کاملا بر مدل های مختلف دستبند زنانه و دخترانه تسلط پیدا کردید، حالا زمان آن رسیده که بدانید چه دستبندی برای چه مکانی و با چه لباسی مناسب است؟ بهترین دستبند برای محل کار شما مدل هایی هستند که از زرق و برق خاصی برخوردار نیستند، بهتر است برای محل کار خود از دستبند های ساده و ظریف و یا کلاسیک استفاده کنید و آنها را در کنار یک ساعت شیک به دستان خود آویزان کنید. مدل های اسپرت، چرم و مهره دار ساده نیز برای چنین فضا هایی مناسب می باشند و می توانند به سادگی با نوع پوشش و محلی که در آن قرار دارید همسو گردند.

عکس دستبند دخترانه بسیار شیک و اسپرت
جدیدترین مدل های دستبند سنگ و طلا
انواع مدل از دستبند کلاسیک زنجیری
چند مدل مدل دستبند طلا زنجیری طریف و یبا

مدل دستبند های النگویی، ضخیم و پهن با جزییات زیاد و سنگ های تزیینی نیز بیشتر مناسب برای جشن های عروسی و مهمانی هایی هستند که می خواهید در آن بدرخشید چراکه قطعا در آن شب بهترین لباس های مجلسی خود را بر تن کرده اید.