راهنمای انتخاب بهترین رژ لب از برند های معروف

4,199

رژلب یکی از مهم ترین لوازم آرایشی است که در کیف آرایش هر خانمی پیدا خواهد شد. تکه ای در لوازم آرایشی که اغلب خانم ها روش درست انتخاب آن را نمی دانند! اگر شما نیز سوالاتی همچون نحوه انتخاب بهترین رنگ رژ لب برای پوست گندمی، بهترین رنگ رژ لب برای پوست سفید و بهترین رنگ رژ لب برای پوست سبزه را در ذهن دارید توصیه می کنیم به مطلب گذشته که در مورد صفر تا صد انتخاب رژ لب نوشته شده است سری بزنید.

انتخاب بهترین رژ لب مایع از برند لانکوم
بهترین مارک رژ لب ۲۴ ساعته از لانکوم

نکاتی برای خرید و تست رنگ بهترین رژ لب دنیا!

در آرایش صورت همیشه و خرید لوازم آرایشی خصوصا رژلب این سوال به ذهن افراد می رسد که واقعا کدام مارک از لوازم آرایشی بهتر از دیگر مارک های موجود در بازار است؟ نکته ای که هیچ گاه نباید از خاطر ببرید قیمت مواد آرایشی است. قیمت یکی از مهم ترین فاکتورهاست که به شما می گوید مواد مورد استفاده در لوازم آرایشی رو به روی شما در چه حد و اندازه ای هستند.

معرفی بهترین رژ لب های بازار
نارس یکی از بهترین مارک رژ لب قرمز مخملی

قطعا در میان لوازم آرایشی و رژ های لب مدل رژ لب ارگانیک که در آن از مواد طبیعی استفاده شده و از دسته مدل های بدون سرب بشمار می روند دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به مارک های دیگر خواهند بود. در این بین به دلیل وجود سودجویان بهتر است که قیمت محصولات را از وبسایت اصلی شرکت بررسی کنید تا در نهایت به نتیجه ای صحیح تر برسید.

بهترین مارک پالت رژ لب از برند شنل
بهترین رنگ رژ لب دخترانه از برند شنل

هیچ گاه هیچ محصولی را بدون تست کردن خریداری نکنید. اما یادتان باشد تستر های موجود در فروشگاه های لوازم آرایشی قبل از شما توسط هزاران نفر دیگر تست شده و اکنون شامل تعداد بسیار بالایی از میکروب ها خواهد بود که می توانند به سادگی سلامتی شما را به خطر بیاندازند. برای آنکه بتوانید بهترین رنگ رژ لب را برای خود در هنگام خرید انتخاب کنید بدون آنکه حتی ذره ای از آن را بر روی لب های خود تست کرده باشید، می توانید از نوک انگشتان خود استفاده کنید.

مک یکی از بهترین رژ لب جامد در میان برند های خارجی
بهترین رنگ رژ لب مک با تناژ قهوه ای

نوک انگشتان شما نزدیک ترین رنگ به لب هایتان را دارد، برای گرفتن نتیجه ای بهتر قبل از تست کمی نوک انگشتان خود را ماساژ دهید تا جریان خون در آنها افزایش پیدا کرده و قرمز تر شوند و سپس عملیات تست رنگ را انجام دهید. قطعا رنگ رژلب بر روی لب های شما کمی تیره تر از نوک انگشتانتان خواهد بود. با این روش ساده شما به راحتی توانسته اید نزدیکترین رنگ و بهترین رنگ های رژ لب را برای خود انتخاب کنید.

ایوسن لوران بهترین رژ لب صورتی
بهترین مارک رژ لب صورتی ایوسن لوران

همواره رنگ رژلب خود را در نور معمولی ببینید، نور موجود در فروشگاه های لوازم آرایشی به هیچ عنوان مناسب نیست، یکی از دلایلی مهمی که اکثر افراد حتی با تست رنگ رژلب نیز در نهایت از رنگ انتخابی راضی نیستند همین موضوع است. رنگ ها در نور طبیعی و زیر آفتاب خود واقعیشان را نشان خواهند داد.

بهترین برند رژ لب چیست؟

مارک های متفاوتی تا کنون تولید شده اند، اما به راستی بهترین مارک رژ لب مایع، بهترین مارک رژلب حجم دهنده و یا بهترین رژ لب جامد دارای مارک هایی هستند؟ بسیاری از مارک های موجود در بازار را قطعا با آنها آشنا خواهید بود و قطعا بارها نام رژ لب گلدن رز، رژلب بورژوا، رژلب لوریل، رژ لب ویولت، رژ لب هدی بیوتی، رژ لب لچیک، رژ لب مای، رژ لب فلورمار، رژ لب دوسه، رژلب این لی و …. را شنیده اید. رژ لب هایی که با قیمت های متفاوتی در اختیار بانوان عزیز قرار دارند  و برخی از آنها کاملا جای خود را میان استفاده کننده ها باز کرده اند. در ادامه می خواهیم چند برند برتر و با قیمت هایی بسیار بالاتر در تولید لوازم آرایشی را برای شما معرفی کنیم.

بهترین رنگ رژ لب با شماره از برند دیور
دیور بهترین مارک رژ لب برای عروس
 • رژ لب لانکوم ( LANCOME)
 • رژ لب شنل ( CHANEL)
 • رژ لب دیور ( DIOR)
 • رژ لب نارس (NARS)
 • رژ لب مک (MAC)
 • رژ لب استی لادر (ESTEE LAUDER)
 • رژ لب ایوسن لوران (Yves Saint Laurent)
 • رژ لب تام فورد (Tom Ford Beauty)

از میان مارک های موجود می توان بهترین رژ لب بدون سرب را از میان مارک های زیر یافت که در بر اساس تحقیقات انجام شده هیچ یک از مواد مضر در آن ها مورد استفاده قرار نگرفته است.

 • Gabriel Cosmetics
 • ZuZu Luxe
 • Mineral Fusion
 • ۱۰۰% Pure
 • lavera lipstick