دستور انواع ترکیب رنگ مو زیتونی

0 2,316

رنگ مو زیتونی از دسته رنگ های پر طرفدار در بین خانم ها می باشد. رنگ کردن مو یکی از بهترین عواملیست که به واسطه آن می توان چهره ای متفاوت را تجربه کرد. اما رنگ کردن موها در خانه کار ساده ای نیست و لازم است تا ترکیب رنگ های متفاوت و پایه رنگ مو را دانست تا نتیجه ای مقبول عاید شود. از این رو در مطلب امروز قصد داریم چند ترکیب رنگ مو زیتونی را برای شما آموزش دهیم. یادتان باشد هر رنگ مویی زمانی زیبا خواهد بود که پایه مو های شما به میزان گفته شده رسیده باشد. 

ترکیب رنگ مو زیتونی با دکلره

برای داشتن رنگ مو زیتونی تیره، ابتدا باید موهای شما دلره شده باشد، سپس برای رنساژ روی موی دکلره رنگ به هر مارکی که مد نظر دارید شماره ۶٫۲ انتخاب کرده به همراه نسبت ۲+۱ اکسیدان ۶% استفاده میکنیم، به طور مثال شما ۲۰ سی سی اکسیدان ۶% را به همراه ۴۰ سی سی آب مخلوط نموده و موها را رنساژ میکنید، سپس به مدت ۲۰ دقیقه مکث میکنید.

ترکیب رنگ زیتونی متوسط

ابتدا کل موها را دکلره میکنیم و به پایه ۷ میرسانیم یعنی ۳۵ دقیقه مکث مینماییم تا رنگ دکلره زرد شود سپس موها را شستشو داده در ادامه ۲/۳ از رنگ شماره ی ۶٫۲ یا m6 بعلاوه ۱/۳ از رنگ ۶٫۳ پرفکت با اکسیدان ۶% را به نسبت ۲+۱ مخلوط و به مدت ۲۵ دقیقه مکث میکنیم.

رنگ مو روشن / زیتونی روشن یا مش های زیتونی

ابتدا موها رو دکلره میکنیم تا به پایه ۸ برسد . سپس مو ها را شستشو می دهیم در ادامه از رنگ شماره ی ۸٫۲ یا m8 هر مارکی می توان استفاده کرد. برای این کار لازم است از مقدار ۴۰ سی سی اکسیدان ۶ % + ۲۰ سی سی آب استفاده کرد.

ترکیب رنگ زیتونی طلایی

ابتدا تا پایه ۷ کل مو ها را دکلره میکنیم و ۳۵ دقیقه مکث می نماییم بعد برای رنساژ آن از ۱/۲ رنگ شماره ۷٫۰۳ پرفکت + ۱۲ + ۶٫۲ کمند یا کلستون ۲۰۰۰ + ۴۰ سی سی اکسیدان ۶% + ۲۰ سی سی آب استفاده می کنیم؛ اگر بخواهیم از این رنگ به صورت مش استفاده کنیم قسمت های مورد نظر از موها را با کلا مش یا فویل و یا فانک و یا … جدا میکنیم و دکلره می کنیم تا به پایه ۹ برسد سپس از رنگ های شماره ۹٫۰۳ پرفکت + ۸٫۲ از هر کدام مقدار ۱/۴ تیوپ + اکسیدان ۶ % به نسبت ۲+۱ استفاده کنیم.

قهوه ای دودی زیتونی

ابتدا کل موها را تا پایه ۷ دکلره میکنیم بعد ار شستشو دادن موها برای رنساژ آن از رنگ های شماره ۶٫۱۱ + ۵٫۳ + ۶٫۲ از هرکدام به مقدار ۱/۳ تیوپ با اکسیدان ۶% به نسبت ۱+۲ استفاده می کنیم

بلوند دودی زیتونی

پایه دکلره ۸؛ رنساژ : رنگ شماره ۸٫۱۱ + رنگ شماره ۷٫۲ از هرکدام به مقدار نصف تیوپ + اکسیدان ۶ % به نسبت ۲ به ۱ استفاده میکنیم ( بطور مثال : ۴۰ سی سی اکسیدان ۶% را با ۲۰ سی سی آب مخلوط میکنیم و به مدت ۲۰ الی ۲۵ دقیقه مکث میکنیم)

مش دودی زیتونی

پایه دکلره را تا ۹ میرسانیم؛ برای رنساژ آن از رنگ های ۸٫۱۱ + ۸٫۲ از هر کدام به مقدار ۱/۴ تیوپ با اکسیدان ۶% به نسبت ۲ به ۱ است.

مش زیتونی کرم

پایه دکلره ۹ برای رنساژ از رنگ ۹٫۲ یا ۱۱٫۲ با ترکیب اکسیدان ۶% به نسبت ۲ به ۱ استفاده می شود.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام ورود