۲۹ تزیین اتاق تولد شیک و منحصر به فرد برای هر جشن تولدی

80,221

جشن تولد یکی از بهترین جشن هاییست که در بین تمامی افراد ساکن در این دنیای خاکی مرسوم بوده و هر کسی برای عزیزانش روز تولد را به بهترین شیوه جشن خواهد گرفت. اما گرفتن یک جشن تولد به آن سادگی هم که فکر می کنیم نخواهد بود و برای برگزاری یک جشن تولد خوب نیاز است تا مواردی را رعایت کنید؛ در مطلب امروز می خواهیم انواع مختلف از تزیین اتاق تولد مناسب برای کودک و بزرگسالان را برای شما به نمایش بگذاریم، در این بین و در مطلب امروز می توانید نکاتی برای برگزاری یک جشن تولد تمام عیار را نیز بدانید، با ما همراه باشید. هم چنین می توانید برای مشاهده انواع عکس کیک تولد  به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

تزیین اتاق تولد کودک

فرقی نمی کند جشن تولد را برای یک کودک بگیرید یا یک بزرگسال، در هر صورت لازم است تا قبل از برگزاری تمام قالی های خود را جمع کنید که در حین یک جشن شاد و شلوغ با مشاهده تکه های کیک و یا شمع بر روی فرش ها از خود بی خود نشوید! بهترین کار برای برگزاری جشن تولد این است که میوه ها و سایر خوردنی ها را بر روی یک میز بچینید تا مهمانان شما خودشان از خویش پذیرایی کنند.

جدیدترین تزیین اتاق تولد کودکانه
تزیین اتاق تولد کودک توسط بادکنک آرایی
بادکنک آرایی اتاق تولد بچه
تزیین اتاق تولد بچه با بادکنک
تزیین اتاق تولد دخترانه با بادکنک
تزیین اتاق تولد دخترانه شیک

محلی که قرار است کیک را در آنجا قرار دهید توسط بادکنک، مقوا و وسایل تزیین به خوبی زیباسازی کنید و اگر می توانید حتما یک پوستر از عکس شخص متولد شده را در پشت آن قرار دهید. برای کودکان می توانید از انواع تم کیتی، تم مینیون، تم فروزن، تم مرد عنکبوتی، تم میکی موس و تم باب اسفنجی استفاده کرده و برای بزرگتر ها از ترکیب عکس ها با بادکنک و یا تزیینات زیبای گل و بادکنک بهره ببرید.

مشاهده زیباترین و پرفروش ترین بادکنک ها

تزیین اتاق تولد پسرانه با کاغذ رنگی
تزیین اتاق تولد پسرانه با کاغذ رنگی و بادکنک
تزیین اتاق تولد بچه با کاغذ رنگی و با ربان
تزیین اتاق تولد بچه با کاغذ رنگی
عکس تزیین اتاق تولد دخترانه با تم فروزن
عکس تزیین اتاق تولد دخترانه
مدل تزیین اتاق تولد پسرانه با با ربان
مدل تزیین اتاق تولد پسرانه با کاغذ رنگی

برای تزیین اتاق تولد کودک بهتر است از یک رنگ غالب با سایه روشن هایی از همان رنگ استفاده کرده و حتما از رنگ مورد علاقه فرزند خود استفاده کنید، بهتر است لباس کودک خود را نیز هماهنگ با تم جشن تولدش در نظر بگیرید. اگر نمی خواهید کیک از بیرون تهیه کنید، می توانید از انواع کیک های خانگی و کوچک که با انواع ترافل های رنگی و یا گل های طبیعی، میوه و یا شکلات تزیین شده اند استفاده کنید؛ برای مشاهده انواع کیک هم می توانید به این لینک مراجعه فرمایید. 

مشاهده انواع لوازم شیرینی و کیک پزی

تزیین اتاق تولد پسرانه و دخترانه

جدیدترین اتاق تولد دخترانه تزیین شده با با کاغذ رنگی
اتاق تولد دخترانه با تم توت فرنگی
روش های تزیین اتاق تولد دخترانه و پسرانه
تزیین اتاق تولد پسرانه و دخترانه
مدل اتاق تولد پسرانه و دخترانه با بادکنک آرایی
مدل اتاق تولد پسرانه و دخترانه با ربان و بادکنک آرایی

بعضی از انواع تزیین اتاق تولد مختص به گروه خاصی خواهد بود، مثلا تم کیتی تنها مناسب دختر بچه ها بوده و تم مرد عنکبوتی تنها مختص به پسر بچه ها خواهد بود، بنابراین با نگاهی درست نسبت به جنسیت کودک خود تزییناتی مناسب را انتخاب کنید. برخی از تزیینات هم مناسب برای هر دو گروه بوده و می توان از آنها برای جشن تولد مشترک دختر و پسر استفاده کرد. در چنین طرح هایی رنگ ها حرف اول را می زنند، باید از رنگ هایی استفاده کنید که برای هر دو گروه دختر و پسر خوشایند باشد و نشانگر جنسیت خاصی نباشد، مثلا به صورت غالب از رنگ صورتی استفاده نکنید، برای این کار می توانید از ترکیب رنگ صورتی و آبی استفاده کنید و یا رنگ هایی خنثی مثل سفید، طوسی،کرم و یا رنگ هایی شاد تر مثل انواع سبز و … یادتان باشد برای تزییناتی که مناسب برای هر دو گروه باشند بهترین کار استفاده از بادکنک است.

تزیین اتاق تولد کودک با ربان و کاغذ رنگی
تزیین اتاق تولد کودکانه با ربان و کاغذ رنگی
جدیدترین تزیین اتاق تولد دخترانه و پسرانه با ربان
جدیدترین تزیین اتاق تولد دخترانه و پسرانه ساده
تزیین بادکنک در اتاق تولد دخترانه و پسرانه
تزیین بادکنک در اتاق تولد مشترک دخترانه و پسرانه
تزیین اتاق تولد با کاغذ رنگی دخترانه و پسرانه
تزیین اتاق تولد شیک با کاغذ رنگی دخترانه و پسرانه
تزیین اتاق تولد کودک مدل مشترک دخترانه و پسرانه
تزیین اتاق تولد کودک دخترانه و پسرانه
آموزش تزیین اتاق تولد دخترانه و پسرانه با بادکنک
آموزش تزیین اتاق تولد دخترانه و پسرانه

برای کودکان دستتان در تزیینات باز تر خواهد بود، می توانید بر روی کاغذهایی رنگی اسم کودک خود را حرف به حرف بنویسید و آنها را به دیوار بچسبانید، استفاده از شکلات های شکل دار به همراه کیکی متناسب با تم جشن تولد هم می تواند زیبایی زیادی را به جشن شما بدهد. برای بچه های مهمان از کلاه های مخصوص جشن تولد استفاده کنید و اگر برایتان مقدور است از عینک ها چشمک زن مخصوص جشن تولد استفاده کنید. یادتان باشد جشن تولد باید بعد از ظهر برگزار شده و تا نهایت ۱۱ شب تمام شود، اگر جشن خود را در منزل برگزار می کنید هوای همسایه های خود را داشته و برای آنها نیز کمی کیک برده و بابت شلوغی و اذیتشان از آنها عذر خواهی کنید. برای وعده شام یک خوراکی سبک آماده کنید و از تهیه غذاهای سنگین خودداری کنید.

تزیین اتاق تولد برای همسر

زمانیکه می خواهید برای همسر خود جشن تولد بگیرید باید همه چی خیلی رمانتیک در نظر گرفته شود، اگر جشن تولد شما دو نفره برگزار می شود می توانید از تخت خواب استفاده کرده و همسر خود را سورپرایز کنید، از بادکنک های قرمز که نشانگر عشق هستند به همراه شمع های متعدد که بر روی زمین و تخت قرار گرفته اند و عکس های دو نفری خود استفاده کنید؛ بهتر است بادکنک ها از سقف آویزان باشند و عکس های دو نفره به آنها چسبیده باشند.

مشاهده زیباترین و پرفروش ترین بادکنک ها

تزیین اتاق تولد بزرگسالان مناسب همسر
تزیین اتاق تولد عاشقانه
بادکنک آرایی عاشقانه اتاق تولد همسر
تزیین اتاق تولد همسر با بادکنک
جدیدترین اتاق تولد بزرگسالان با تزیین بادکنک
جدیدترین اتاق تولد با تزیین بادکنک
تزیین اتاق تولد شوهر با بادکنک و با گل
تزیین اتاق تولد مرد با بادکنک و گل
تزیین اتاق تولد همسر با کاغذ رنگی و با شمع
تزیین اتاق تولد همسر با شمع و کاغذ رنگی
تزیین اتاق تولد بزرگسالان با بادکنک و گل
تزیین اتاق تولد بزرگسالان با بادکنک
طرح تزیین اتاق تولد بزرگسالان و دخترانه با بادکنک و کاغذ رنگی
طرح تزیین اتاق تولد بزرگسالان با بادکنک و کاغذ رنگی
مدل تزیین اتاق تولد همسر با شمع و عکس
مدل تزیین اتاق تولد همسر با شمع

برای ایجاد تزیین اتاق تولد عاشقانه بهتر است نور فضای خود را کم نگهداشته و اجازه دهید بیشترین نور از سوی شمع هایی باشد که در فضا قرار داده اید. یکی از بهترین وسایلی که می توان برای جشن تولد بزرگسالان استفاده کرد تزیین بادکنک و در واقع بادکنک آرایی است، استفاده از تعداد زیادی بادکنک قرار گرفته در کنار هم می تواند زیبایی زیادی به فضای شما بدهد، بهتر است رنگ بادکنک ها را با رنگ غالب فضای خود در تناسب نگهدارید. اگر به یک جشن تولد بزرگسال می روید به دنبال لباس شب خاص و یا برای آقایان کت و شلوار نباشید، فضای جشن تولد همانند عروسی رسمی نیست، بنابراین خود را برای یک جشن و دورهمی خودمانی و پر از شادی آماده کنید و با لباس هایی کاملا اسپرت به این جشن بروید.

مشاهده محبوب ترین لوازم مهمانی و تولد

جدیدترین اتاق تولد ساده و عاشقانه بزرگسالان
جدیدترین اتاق تولد ساده و عاشقانه
تزیین اتاق تولد بزرگسالان توسط بادکنک آرایی
بادکنک آرایی اتاق تولد عاشقانه همسر
تزیین اتاق تولد بزرگسالان با گل بسیار شیک
تزیین اتاق تولد بزرگسالان با گل
عکس تزیین اتاق تولد ساده و شیک با ربان
عکس تزیین اتاق تولد ساده و شیک
جدیدترین طرح تزیین اتاق تولد با استفاده از گل طبیعی مخصوص بزرگسالان
جدیدترین طرح تزیین اتاق تولد با استفاده از گل طبیعی