ترفند های انتخاب سیسمونی اتاق کودک پسر به رنگ صورتی

0 923

در زمان های گذشته که خبری از سونوگرافی و تکنولوژی نبود، اکثر خانم ها پس از فهمیدن جنسیت فرزندشان شگفت زده می شدند و آنها می ماندند با یک سری از وسایلی که با رنگ های مخالف جنس فرزندشان خریداری کرده اند. اما امروزه علم پیشرفت کرده و راههای بسیاری وجود دارد که بتوانید جنسیت فرزند خود را بدانید و مطابق با آن رنگ اتاق خواب وی را انتخاب کنید. اما هنوز هم هستند اشباهات پزشکی که در ماههای اولیه رخ می دهند و جنسیت کودک به اشتباه حدس زده می شود. حال تصور کنید علاقه ای شدید به خرید زود هنگام سیسمونی داشته باشید! با این اوصاف شما می مانید و وسایلی که ممکن است به اشتباه خریده باشید. در مطلب امروز میخواهیم در مورد رنگ اتاق کودک پسر و وسایل وی صحبت کنیم و این را بدانیم که آیا امکان دارد رنگ اتاق و سیسمونی نوزاد پسر صورتی باشد؟!

بسیاری از روانشناسان و افراد با تجربه معتقدند که کودک از زمان تولد می تواند رنگ ها را تشخیص دهد و در ضمیر نا خودآگاهش تاثیرگذار باشد. بنابراین خوب است که به سراغ رنگ هایی بروید که با صورتی هماهنگ باشند. رنگ سبز از جمله رنگ هایی است که با محدودیت جنسیتی کمتری دارد ولی اگر در کنار رنگ صورتی به درستی استفاده شود برای اتاق نوزاد پسر نیز انتخاب درستی است. همچنین رنگ آبی را می توانید برای باقی وسایل اتاق نوزاد ایرانی به کار ببرید تا تم اتاق پسرانه بیشتر شود.

دکوراسیون اتاق کودک به رنگ صورتی و آبی

در مورد انتخاب رنگ مکمل برای صورتی به رنگی که در وسایل خریداری شده تان وجود دارد، توجه کنید. به کمک آن می توانید ببینید که کدام رنگ را بهتر است برای کمد، تخت خواب، پرده و فرش انتخاب کنید. البته فراموش نکنید که با رشد کودکتان در مدت کوتاهی مجبور به تعویض همه وسایل او می شوید، پس وسواس زیادی به خرج ندهید.