زیباترین مدل های تاج گل طبیعی عروس برای عقد

7,816

تاج ها یکی از مهم ترین اکسسوری هایی هستند که در روز عروسی استفاده می شوند و انتخاب آنها رابطه مستقیمی با شینیون و مدل مویی دارد که انتخاب می شود. تاج ها در انواع مختلفی همچون تاج عروس با گل کریستال، تاج سر عروس با گل طبیعی، تاج سر عروس ژله ای، تاج پرنسسی، تاج عروس مدل ملکه ای، تاج عروس فرحی، و … ساخته می شوند.

مدل تاج گل عروس 2018 ساده و شیک
تاج گل طبیعی عروس ساده با شکوفه سفید

انواع مدل تاج گل عروس برای عقد

تاج گل عروسی عموما برای مراسمی همچون عقد و نامزدی در ایران استفاده خواهد شد. خصوصا در فصل بهار استفاده از تاج گل عروس برای عقد محضری و عکس های فرمالیته عروسی که در فضای باز گرفته می شوند بسیار رایج می باشد. بهتر است تاج گل را به گونه ای انتخاب کنید که با صورت شما هماهنگی داشته باشد. رنگ های استفاده شده در گل ها می توانند با آرایش عروس خانم هماهنگ باشند. این هماهنگی زیبایی و خاص بودن شما را در روز مراسم دو چندان خواهد کرد. به طور مثال می توانید گل های سرخ را با رژ لب قرمزی هماهنگ کرده و یا سایه چشمانتان را با رنگ های استفاده شده در گل ها ست کنید. فراموش نکنید تاج گل طبیعی عروس برای آن دسته از مراسم هایی که در فضای باز گرفته می شوند و حالت صمیمانه و خودمانه تری دارند نیز بسیار انتخاب مناسبی است و قطعا بهتر است تا گل های طبیعی استفاده شده در فضای باغتان را با تاج گل خود هماهنگ در نظر بگیرید.

دستبند و تاج گل عروس
مدل تاج گل طبیعی زیبا برای عروس
انواع مدل از تاج عروس گل ارکیده، رز و شکوفه
مدل تاج گل طبیعی عروس ۲۰۲۰
قیمت تاج گل عروس مصنوعی
ساخت تاج عروس با گل فومی
تاج سر عروس کوچک و زیبا
گیاه گل تاج عروس زیبا با رنگ نارنجی
عکس تاج سر عروس با گل طبیعی
عکس تاج گل برای عروس با گل های سفید طبیعی

با آنکه زیبایی مدل های تاج گل طبیعی عروس از تاج سر عروس با گل مصنوعی بیشتر است، اما باید در نظر داشته باشید که این گل ها به سرعت زیبایی خود را از دست داده و پژمرده خواهند شد. بنابراین اگر می خواهید از تاج گل طبیعی عروسی در مراسم اصلی استفاده کنید به خاطر بسپارید این کار برای فصول گرم سال اصلا پیشنهاد نخواهد شد و بهتر است برای فصل تابستان از تاج عروس با گل فوم، تاج عروس با گل کریستال و یا تاج گل های مصنوعی استفاده کنید. تاج گل به دلیل نوع طراحی خاصی که دارد بهتر است همراه با مدل مو ی باز، شینیون نیمه باز و بسته رو به پایین استفاده شود. این نوع از تاج ها هیچ همخوانی با شینیون های کاملا جمع و رو به بالا ندارند مگر آنکه از برخی مدل های کریستالی و فلزی استفاده کنید.

تاج گل زیبا برای عروس با موهای باز
تاج گل شکوفه زیبا و ساده برای نامزدی
ساخت تاج گل عروس با گل مصنوعی
مدل تاج گل عروس با گل طبیعی ۲۰۲۰
طریقه ی ساخت تاج گل عروس
مدل تاج گل عروس ۲۰۱۹ برای نامزدی
ساده ترین مدل تاج گل عروس
تاج گل عروس ظریف و زیبا
جدیدترین مدل تاج گل طبیعی عروس
تاج گل طبیعی عروسی با گل رز

تاج گل عروس برای عقد محضری

اگر برای عقد محضری قصد استفاده از تاج گل را دارید سعی کنید از یک تاج سر عروس ظریف که با رز های ریز و یا شکوفه ریز پر هستند استفاده کنید. چراکه لباس ساده مراسم عقد محضری با تاج گل های شلوغ و درشت تناسبی ندارد. نکته مهم دیگری که باید در انتخاب این نوع از تاج ها به خاطر بسپارید تناسب اندازه آنها با فرم و درشتی صورت شماست. اگر صورت درشتی دارید بهتر است از گل های نسبتا ریز تری استفاده کنید و بر عکس؛ با این کار تعادل در صورت شما حفظ خواهد شد، چراکه استفاده از گل های درشت منجر به درشتی بیش از حد صورت شما خواهد شد.

عکس تاج عروس گل طبیعی زیبا و شیک
عکس تاج گل برای عقد
اموزش ساخت تاج گل طبیعی عروس
تاج گل برای محضر شیک و خوشگل
انواع مدل از تاج های گل عروسی
مدل تاج گل برای عکس فرمالیته عروسی
تاج گل عروس از کجا بخرم؟
ایده ساخت تاج گل عروسی مصنوعی
تاج عروس برای صورت کشیده با گل
تاج گل صورتی ساده برای عقد محضری

ست دسته گل وتاج عروس

تاج گل های طبیعی و مصنوعی با گل های متفاوت و چیدمان های بسیار مختلفی بر روی تکه های چوب انعطاف پذیر و یا مفتول های سیمی سوار می شوند که نوع گل آنها با توجه به فصل قرار گیری در آن می تواند از زمین تا آسمان طراحی های مختلف را در بر بگیرد. عموما این نوع از تاج ها زمانی زیبایی دو چندانی دارند که به صورت ست دسته گل وتاج عروس استفاده گردند و یا با حلقه گل دور دست عروس از یک طراحی در آنها استفاده شود. این نوع از تاج ها می توانند در نمونه ای کوچکتر به عنوان گل سینه آقا داماد نیز طراحی گردند که در این صورت هارمونی به وجود آمده منجر به زیبایی بیشتری خواهد شد.

دسته گل وتاج گل عروس ست
تاج و دسته گل عروس ست
طرز تهیه تاج گل طبیعی عروس
ایده تاج عروس با گل رز سفید مصنوعی
چگونه تاج گل عروس درست کنیم؟
عکس تاج عروس جدید با گل های ریز بسیار زیبا
تاج عروس فلزی و طلایی
تاج سر عروس طلایی
انواع ایده از تاج عروس با گل
تاج زیبای عروسی با گل های طبیعی
تاج عروس شیک و جدید بهاری
تاج عروس زیبای تابستانی با گل