هرآنچه که باید درباره انواع مدل تاتو ابرو بدانید

11,029

تاتو ابرو چیست؟ تاتو ابرو یکی از اعمال زیبایی همچون تاتو خط چشم بن مژه است که توسط آن رنگ به صورت مستقیم با تیغ هایی مخصوص وارد پوست خواهد شد و در دو نوع تاتو موقت و دائم موجود خواهد بود. هرچه دنیای زیبایی پیشرفت بیشتری می کند در دنیای تاتو نیز شاهد پیشرفت های بسیار زیادی خواهید بود به شکلی که این روزها شاهد مدل های مختلفی از تتو ابرو خواهید بود که کاملا طبیعی بوده و رنگ آنقدری ظریف داخل پوست طراحی می شود که با ابرو واقعی تفاوتی نخواهد داشت. در دنیای بزرگ تاتو می توان انواع روش های هاشور ابرو، تاتو ابرو به روش سایه، میکرو پیگمنتیشن و میکرو بلدینگ و فیبروز را شاهد بود.

انواع مدل تاتو ابرو اسپرت مناسب برای صورت گرد

در مورد تفاوت میان تکنیک های تاتو ابرو چه می دانید؟ همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم در دنیای تتو تکنیک های متفاوتی شاهد خواهید بود که در واقع هر یک از آنها تکامل دهنده تکنیک قبلی خواهند بود و این راه همچنان در حال پیشرفت است. در میان انواع مدل های تاتو هاشور ابرو سه بعدی، هاشور ابرو اسپرت، هاشور ابرو خطی، فیبروز ابرو و سایه ابرو جزو پر طرفدار ترین ها هستند.

انواع مدل تاتو ابرو با حنا
جدیدترین مدل های تاتو ابرو موقت

در مدل تاتو های قدیمی همواره رنگ به صورت نامنظم در کل پوست ابرو توسط متخصص پخش می شد و بعد ها پاک کردن تاتو ابرو کار بسیار سختی بود، به شکلی که همواره مقداری از رنگ در زیر پوست باقی می ماند. در چنین شرایطی دیگر شخص نمی توانست در طول مدت زمان حتی طولانی نیز مدل های تاتو ابرو پهن، کوتاه و باریک دیگری را بر روی ابرو های خود انجام دهد.

مدل تاتو ابرو نی نی سایت
تاتو بهتره یا هاشور؟

فیبروز ابرو چگونه است ؟

در تکنیک های جدید دیگر رنگ به شکل گذشته در اعماق پوست وارد نخواهد شد، این تکنیک ها همگی منجر می شوند تا رنگ در لایه ای نازک از سطح پوست وارد شده و در چنین شرایطی شما زودتر شاهد پاک شدن تاتو ابرو خود خواهید بود؛ به علاوه اینکه این مدل از تتو ابرو به شکل واقعی موهای ابرو نزدیک تر می باشد. فیبروز ابرو چیست؟ در تکنیک فیبروز با قلم های مخصوصی هر دانه از ابروی شما به گونه ای طراحی می شوند که افراد دیگر به هیچ عنوان متوجه تاتو ابرو در شما نخواهند شد.

این تاتو جدید نوعی از تاتو موقت بشمار خواهند رفت که در نهایت می توان با استفاده از آن به قرینه سازی هر دو ابرو پرداخت، در این روش فرم دادن به تاج و آرک ابروها به سادگی و بسیار طبیعی صورت خواهد پذیرفت. این نوع از تاتو به سادگی پاک شده و تغییر حالت دادن به ابرو راحت تر صورت می گیرد و بین یک ماه تا نهایتا تا ۱ سال دوام خواهد داشت. آیا فیبروز ابرو درد دارد ؟ در انواع فیبروز ابرو درد و سوزش کمتر نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار کردن در عمق کم شاهد خواهید بود و به دلیل آنکه کشیدن تار های ابرو کاملا به صورت دستی انجام می شود دقت بیشتری برای آن صورت می گیرد.

یادتان باشد قبل از هرکاری باید فرم صورت خود را شناخته و مطابق با آن ابرو را طراحی کنید، برای این کار راه کاری ساده وجود دارد که در تمامی آرایشگاه ها بر همین اساس طراحی ابرو فرد انجام خواهد گرفت که حد و مرز ابرو ها توسط خطوطی با توجه به عکس زیر بر روی پوست مشخص شده و سپس با توجه به قاب ابرو تاتو انجام خواهد شد.

انجام تاتو ابرو برای افراد دیابتی
آموزش تاتو ابرو مدل جدید و اسپرت

تاتو ابرو از نظر شرعی چه حکمی دارد؟

تا حالا چنین سوالاتی را از خود پرسیده اید؟  ” آیا تاتو ابرو برای نماز اشکال دارد؟ آیا تاتو ابرو حرام است؟ آیا تاتو ابرو وضو را باطل میکند ؟ آیا تاتو ابرو مشکل شرعی دارد ؟ “ همانطور که می دانید در اسلام برای انجام اعمال شرعی لازم است تا برخی از نکات رعایت شوند، هر چیزی که بر پوست و ناخن شما سدی ایجاد کند تا به واسطه آن آب به پوست و ناخن نرسد منجر به باطل شدن وضو، یا غسل خواهد شد. لذا در این باره اسلام تاتو ابرو و بدن را بلامانع می داند.

عوارض تاتو ابرو در حاملگی و شیردهی

در دوران بارداری و شیردهی به دلیل تغییرات هورمونی عموما رنگ گیری پوست به مقدار زیادی کاهش می یابد، نکته دومی که در این دوران باید بدانید رنگ ها باید کاملا بهداشتی باشند و از انجام تاتو در هر مرکزی خودداری کنید و سلامتی خود و جنین را به خطر نیندازید چراکه به دلیل ضعف بدن در این دوران حساسیت به تاتو ابرو و رنگ بسیار زیاد خواهد بود. اگر اصرار به انجام تاتو در حاملگی و شیردهی دارید بهتر است آن را نزد پزشک و یا متخصص معتبر انجام داده و به سن بارداری خود توجه ویژه ای داشته باشید، بهتر است در سه ماهه اول بارداری خود در معرض هیچ ماده شیمیاییو حساسیت زایی قرار نگیرید.

انجام تاتو ابرو برای افراد دیابتی امکان پذیر است؟

آیا تاتو ابرو ضرر دارد
تاتو ابرو به روش سایه

همانطور که تاتو ابرو در حاملگی منع دارد برای افراد دیابتی نیز منع خواهد داشت. تاتو به دلیل حساسیت هایی که ایجاد میکند برای برخی از بیماران ممنوع است، اما اگر دیابتی هستید و اصرار به انجام این کار دارید بهتر است از قبل نزد پزشک رفته و وضعیت سلامت خود را بررسی کنید، سپس از او برای این کار اجازه کسب کنید. در مرحله بعد یک فرد متخصص را انتخاب کرده و شرایط خود را برای وی توضیح دهید تا با دقت بیشتری کار کند. در نهایت محل تاتو را به خوبی تمیز نگهداشته و سعی کنید در زمان اجرا استرس نداشته باشید تا قند خونتان ثابت بماند.