بهترین کرم برای خشکی پوست دست، کرم ضد پیری نیوآ

7,834

همانطور که در جریان هستید در آریسته سعی داریم پوست های خشک و حساس را ارجح تر دانسته و پیشنهادات مراقبت از پوست بیشتری برای آنها ارائه دهیم. اما پوست دست یکی از اعضای بدن است که به شدت در خشکی و پیری زود رس استعداد دارد. علت خشکی دست چیست؟ اگر دقت کرده باشید برای انجام هر کاری از دستان خود استفاده می کنید؛ تماس دست با مواد مختلف شوینده و رسیدگی نکردن مداوم آنها اولین دلیل بر تیرگی آنها و ترک پوست دست خواهد شد که در ادمه منجر به پیری زود رس دستان شما خواهند شد. 

برای درمان پوست خشک و حساس دست کرم ها و پماد های متفاوتی تولید شده اند؛ که به شخصه مدل های متفاوتی از آن را استفاده کرده و در نهایت اثر بخشی بسیار کمی نیز دیده ام. اما همه برند نیوآ را شناخته ایم، برندی بسیار قدیمی که با رایجه خوش محصولاتش و اثر بخشی فوق العاده ای که دارد می توان به سادگی گفت که آزمون خود را با موفقیت پس داده است. بر طبق یک بررسی بزرگ کرم دست ضد پیری نیوآ از نظر تمامی مصرف کنندگان نمره ای بسیار بالا را برای خود ثبت کرده و به عنوان یکی از موثر ترین کرم های دست برای درمان پوست خشک و حساس و رفع تیرگی های پوست دست شناخته می شود.

این کرم دارای خاصیت نرم کنندگی بسیار بالایی بوده و به سادگی به مبارزه با تیرگی ها و چروک های پوست دست می پردازد. این محصول به طور موثری در مراقبت و حفظ زیبایی و جوانی پوست دست تاثیر دارد. ترکیبات آن همان‌طور که از نام‌ش پیداست، غنی شده با کوآنزیم Q10 است. این آنزیم به جوان‌سازی پوست بسیار کمک می‌کند. این کرم با وجود Q10 می‌تواند به وضوح چین و چروک‌های سطحی پوست را کاهش دهد و یا از بوجود آمدن آن جلوگیری کند. البته برای نتیجه‌ی بیشتر، باید به صورت منظم از این کرم استفاده کرد. پس از استفاده از کرم حس رطوبت کمی بر روی دستان خود خواهید داشت که پس از مدت زمانی کوتاه جذب دستان شما خواهد شد؛ ماندگاری این کرم بر روی دست بسیار بالا بوده و تا زمانیکه ذستان خود را نشویید بر روی پوست شما باقی مانده و لطافت بسیار زیادی را به دستان شما خواهد بخشید. 

توصیه می کنیم اگر پوست خشک و حساسی دارید برای درمان پوست خشک دست خود کرم های دیگر را کنار گذاشته و برای یکبار هم که شده کرم Anti Age NIVEA را استفاده کنید، قطعا نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد.