بررسی ریمل big bold ایزادورا

3,942

ایزادورا (Isadora) یکی از شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی از کشور سوئد بوده که دارای محصولات متنوعی می باشد که حاوی مواد معدنی بوده و بدون عطر شیمیایی (Fragrance) تولید می شوند. تمامی این محصولات در آزمایشگاه تست های مختلفی بر رویشان انجام می گیرد و این آزمایشات به هیچ عنوان بر روی حیوانات انجام نخواهد شد.

محصولات isadora

ریمل یکی از مهمترین وسایل آرایشی در کیف آرایش یک خانم بشمار می رود، هر قدر هم که آرایش بی نظیری داشته باشید زمانیکه مژه های شما خودنمایی نکنند نمی توانید زیبایی چشمان خود را در معرض نمایش قرار دهید. ایزادورا دارای طیف وسیعی از انواع ریمل می باشد، در بین انواع ریمل ایزادورا، ریمل big bold توانسته طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کند، دقیقا به دلیل محبوبیت این ریمل در بین مصرف کنندگان ایزادورا ورژنی جدید تر از این ریمل را نیز عرضه کرد که آن هم دارای استقبال بسیار زیادی بود.

قیمت ریمل ایزادورا

 بهترین ریمل ایزادورا
ریمل big bold

یکی از نکته هایی که در مورد محصولات ایزادورا وجود دارد کیفیت عالی در کنار قیمت بالاست…. هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نخواهد بود. بنابراین صادقانه می توان گفت که محصولات تولیدی توسط این شرکت برای تمامی پوست ها سازگاری داشته و به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. این ریمل از قیمتی ۸۰ تا ۹۰ هزار تومان داشته که در بعضی از آنلاین شاپ ها با قیمت هایی تخفیف خورده و بسیار ارزانتر هم به فروش خواهد رفت .

آیا ریمل ایزادورا خوبه ؟

ریمل ایزادورا بیگ بولد یکی از محصولاتی است که علاوه بر استقابل دارای مخالفانی هم می باشد، در این مطلب قصد دارم تا بدون هیچ گونه طرفداری از محصولات این شرکت نظر واقعی را برای شما بنویسم:

  1. این ریمل در ابتدای مصرف کمی شما نا امید خواهد کرد! همانطور که می دانید اکثر ریمل ها باید مدت زمانی مورد استفاده قرار بگیرند تا محتویات ریمل در حالت واقعی خود نمایان شوند، ریمل بیگ بولد نیز یکی از همین ریمل ها خواهد بود.
  2. این ریمل کمی ریزش زیر چشم دارد، به این معنا که دانه هایی ریز از ریمل را زیر چشم و بعضا داخل خود  چشم خواهید یافت! این به آن معنا نیست که ریمل زیر چشم شما را سیاه می کند، تنها دانه هایی مشکی رنگ زیر چشم نمایان خواهند شد.
  3. یکی از ویژگی های عالی این ریمل خشک نشدن سریع آن است، یعنی بسیار راحت تا زمان انقضا می توانید به سادگی از آن بدون خشکی استفاده کنید.
  4. اگر چشمان حساسی دارید استفاده از این ریمل را برای شما توصیه نمی کنم.
  5. با یک بار استفاده از فرچه قطعا مژه های شما شکل دلخواه را نخواهد گرفت و برای رسیدن به حجم مورد نظر باید دو تا ۳ مرتبه از ریمل برای روی مژه ها استفاده کنید.
  6. این ریمل در اثر گریه ریزش زیادی ندارد.
  7. مژه ها بعد از استفاده حالت سنگین و خشکی و بی حالت نداشته و به سادگی بر روی چشمان قرار می گیرد و هیچ گونه سنگینی را حس نخواهید کرد.
  8. این ریمل مژه ها را به یکدیگر نچسبانده و آنها را دانه دانه حجم می دهد.