برای پوست خشک چه کرمی مناسب است، کرم صورت اوسرین

4,956

رسیدگی به پوست های خشک کار سختی است؛ چراکه این نوع از پوست ها دارای مقاومت کمتری بوده و رسیدگی به انها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با یک اشتباه و استفاده نادرست از مواد آرایشی و بهداشتی حتی آب و هوای موجود داخل کشور پوست به سادگی خشک شده و به زودی منجر به پیری زود رس خواهد شد. از این رو در سری مطالب نقد و بررسی های انواع لوازم آرایش و بهداشتی سعی بر آن داریم که پوست های خشک و حساس را ارجح تر شمرده و برای آنها پیشنهادات ویژه ای را به جهت درمان پوست خشک و حساس ارائه دهیم. 

کرمی که امروز در مورد آن صحبت می کنیم ساخت یکی از برندهای معروف و البته بسیار با کیفیت آلمانی می باشد. کمپانی اوسرین محصولات بسیاری را از دسته Atopi Control روانه بازار کرده که به جهت درمان پوست پوست شدن صورت و درمان پوست خشک و حساس می باشد. این سری از کرم ها در واقع مانند پماد درمان اگزما پوستی بوده و اثر فوق العاده ای از خود نشان داده، و بر طبق نظر تعداد کثیری از مصرف کنندگان نمره ای بسیار بالا به خود اختصاص داده است. در فرمولاسین این کرم از روغن گل پامچال، روغن دانه انگور با ۱۲٪ روغن‌های امگا و لیکوکالکون آ، عصاره شیرین بیان، سرامید و هگزان استفاده شده که دارای مواد شیمیایی اضافه ای نبوده و برای پوست صورت کودکان، نوزادان و بزرسالان مورد استفاده قرار می گیرد. 

این کرم ضد التهاب، قرمزی و خارش بوده و ایجاد حس نرمی و لطافت در پوست می کند؛ به علاوه اینکه مواد موجود در این کرم منجر به افزایش انعطاف پذیری پوست شده و از پوسته پوسته شدن پوست صورت جلوگیری می کند. به جرات می توان گفت از همان روز اول استفاده از این کرم شاهد کیفیت عالی و اثر بخشی بالای آن خواهید بود و توصیه می کنیم برای یکبار هم که شده این کرم را تهیه کرده و کمکی بزرگ به پوست خود کنید. این کرم دارای رایحه ای خاص نبوده و بوی ملایم آن نیز پس از مدت زمانی بسیار کوتاه از روی پوست خواهد رفت. به علاوه اینکه به سرعت جذب پوست شده و پس از استفاده آن حس چربی نخواهید داشت. در اثر استفاده از از این کرم به هیچ عنوان جوش های پوستی بر روی صورت نمایان نخواهد شد، پس برای کسانیکه پوست خشک و جوش دار دارند نیز استفاده از این کرم بلا مانع می باشد. قیمت این محصول در حال حاضر حدود ۶۷ تا ۹۰ هزار تومان بوده و از داروخانه های سراسر کشور و فروشگاههای بزرگ اینترنتی قابل تهیه می باشد.