بررسی کرم پودر بورژوا سری ایر مات فاقد چربی

5,609

ایا کرم پودر بورژوا خوبه؟ تا حالا فکر کرده اید که بهترین کرم پودر و مناسب برای پوست شما چه مارکی و از چه نوعی است؟ همانطور که می دانید که اساس انتخاب یک کرم پودر بر رنگ و میزان پوشش دهی آن است؛ اما مهمتر از هر چیزی به نظر بنده انتخاب یک کرم پودر باید بر اساس جنس پوست شما صورت بگیرد.

یک کرم پودر خوب کرمی است که بتواند به خوبی منافذ باز پوست شما را پوشش دهد، رنگی متناسب با پوست شما داشته و از همه مهمتر با جنس پوستتان هماهنگ باشد. قطعا نتیجه ای که از خرید یک کرم پودر مخصوص پوست چرب مثل استی لادر و یا اکتی پور، برای پوست خشک خود میگیرید فاجعه بار است! پس از قبل از آنکه به فاکتور های دیگر از یک کرم پودر دقت کنید به هماهنگی جنس آن با پوست خود توجه کنید.

نقد کرم پودر بورژوا ایر مات
خرید کرم پودر بورژوا دیجی کالا

کرم پودر بورژوا ایر مات

همه ما کرم بورژوا (بورجویس) را می شناسیم، کیفیت کرم پودر بورژوا سری ایر مات متوسط رو به بالا بوده و جالب است بدانید که کرم پودر های بورژوا برای انواع پوست ها تولید شده و در واقع این کمپانی یکی از دسته شرکت هاییست که محصولات آن برای پوست های ایرانی سازگاری بسیاری دارد از این رو ایران از دسته کشورهاییست که بیشترین خریدار برای محصولات بورژوا را در خود دارد.

کرم پودر ایرمت بورژوا دیجی کالا
پوشش دهی کرم پودر ایرمت بورژوا

کرم ایر مت بورژوا ( Bourjois Air Mat Foundation) یک نوع از کرم پودر های ساخت این کمپانی قدرتمند است. این نوع کرم پودر برای پوست چرب مناسب بوده و توصیه می کنیم حتی اگر پوست مختلطی دارید از آن استفاده نکنید، چراکه قسمت های خشک پوست شما به هیچ عنوان با این کرم پودر هماهنگ نشده و ممکن است در آن نواحی احساس ناراحتی داشته باشید.

رنگهای کرم پودر بورژوا

کرم پودر فاقد چربی بورژوا مدل ایر مات یک نوع کرم پودر مات کننده بوده که دارای پوشش دهی متوسط رو به بالا است و قادر است تا تمام ایرادات پوستی شما را بر طرف کند. این کرم پودر همچنین برای مدت طولانی تا حدود ۲۴ ساعت بر روی پوست شما مانده و منجر می شود تا چربی اضافی پوست شما جذب شود.

کرم پودر ایرمت بورژوا میثم عطر
کرم پودر ایرمت بورژوا چطوره؟

لازم است بدانید که این کرم پودر دارای بافتی سبک بوده و بر روی پوست شما ایجاد خفگی نمی کند. کرم پودر مات air mat حاوی پودر های میکرونیزه مات کننده است که برق و چربی اضافه پوست را از بین می برد و ظاهری مات و طبیعی به پوست می بخشد. این کرم پودر دارای طیف رنگی شش تایی بوده و در خود از SPF 10 به منظور جلوگیری از اشعه های مضر افتاب بهره می برد. قیمت کرم پودر بورژوا ایر مات هم اکنون از ۱۱۸ تا ۱۸۷هزار تومان متغیر بوده و از تمام نمایندگی های این شرکت و از فروشگاههای اینترنتی معتبر قابل خریداری می باشد.