ایده هایی نو برای قرار دادن دستمال توالت

1 911

همه ما دستمال های توالت را داخل یک ظرف کوچک و مخصوص قرار داده و بر روی دیوار پیچ و مهره می کنیم، اما می توان راه های دیگری به کار برد که همزمان بتوان تمامی دستمال های توالت را در مکان مناسب قرار داده، و از طرفی ظاهر و جایگاهی متفاوت برای این بخش جدا نشدنی از سرویس بهداشتی ساخت. به این منظور چند ایده نو برای شما معرفی می کنیم که هر کدام بسته به اندازه ی فضای شما می تواند راهگشا باشد.

استفاده از انواع شلف های دیواری

اولین راهی که می توانید جایگاهی برای تمامی رول های دستمال کاغذی مخصوص سرویس بهداشتی ایجاد کنید، شلفی ساده در بالای درب آن می باشد. مکانی دور از دسترس که خیالتان از پاشیدن آب بر روی دستمال ها راحت ها بوده، و هر زمان که بخواهید می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. استفاده از شلف ها در مدل های گوناگون و در جای جای فضای شما می تواند همواره نگهدارنده مناسبی برای رول های دستمال توالت باشند.

ساخت میله ای ساده در بالای سرویس بهداشتی

اگر سرویس بهداشتی کوچکی دارید، می توانید از انواع میله ها استفاده کرده و دقیقا در بالای سنگ سرویس بهداشتی آن را قرار دهید. اینکار کمک می کند در عین حال تمامی رول ها را در یک جا نگه داشته و همزمان بتوانید از آن استفاده کنید، به قول معروف یک تیر و دو نشان!

 

تعبیه قفسه هایی متفاوت در کنار سرویس بهداشتی

راه بعدی تهیه قفسه ها و جایگاهی در داخل کابینت سرویس بهداشتی می باشد. می توانید برای رول های دستمال جایگاهی در نظر بگیرید و آنها را در نزدیکی سرویس بهداشتی در کنار هم و در قفسه ها بچینید. سبد های دیواری و رو میزی نیز می توانند وسایل مناسبی در نگهداری از رول های دستمال توالت باشند، فقط باید توجه داشته باشید سبد انتخابی با دکور سرویس بهداشتی هماهنگ باشد که از لحاظ بصری هماهنگی خوبی ایجاد شود.