ایده جالب برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شیک

0 1,241

در مطالب گذشته اگر بخاطر داشته باشید ایده های اتاق خواب مشترک خواهر و برادر را برای شما معرفی کردیم، و بررسی کردیم رنگهای مشترک بین دختر و پسر و ایده هایی برای تزیین اتاق مشترک دختر وپسر برای شما ارائه دادیم. اما کم نیستند خانواده هایی که دارای دو دختر هستند، عموما تزیین و دکوراسیون اتاق دخترانه کار سختی نیست، مخصوصا اگر دو دختر کنار یکدیگر باشند می توانید به سادگی یک دکوراسیون را دوبار تکرار کنید! دختر ها به فضایی نیاز دارند که نیاز های درونیشان با توجه به جنسیتشان داده شود، آنها علاقه ای به بالا رفتن از دیوار و در خانه ندارند!

دخترها علاقمند به نشستن و خاله بازی کردن هستند، آنها عروسک هایشان را ساعت ها بغل کرده و نقش یک مادر مهربان را بازی می کنند؛ از این رو باید توجه داشته باشید تا رنگ های انتخابی معرف حس درونیشان باشد، رنگ هایی ملایم و روشن که بتوانند آرامش درونی دختر عزیزتان و مادر آینده را ایجاد کند! در مطلب امروز ایده ای برای شما داریم که معرف عکس اتاق خواب دخترانه شیک و دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شیک برای دو خواهر است. همراه با ما باشید. 

رنگ‌هایی ملایم همچون صورتی، سبز روشن، زرد روشن و تکه‌هایی به‌عنوان جزییات در رنگ‌های شاد و غلیظ می‌تواند دقیقاً همان چیزی باشد که آرامش دختر کوچک شمارا به او بازمی‌گرداند.

 

طرح امروز اتاق‌خوابی دخترانه است، اتاق‌خوابی که از تمامی طرح‌های دخترانه و لذت‌بخش در آن استفاده‌شده است. اتاق‌خوابی تماماً چوبی که چوب صمیمت بسیاری را به آن بخشیده است. در این اتاق‌خواب جایگاهی برای خوابیدن دو فرزند در نظر گرفته‌شده که توسط پلت فرمی از مابقی قسمت‌های اتاق جداشده است. در نقطه مقابل میز مطالعه قرار دارد که با همان ایده ساده و جداسازی تخت خواب از محیط مطالعه منجر به آن شده تا به‌خوبی در یک اتاق کوچک تفکیک مناسبی ایجاد شود.

 

استفاده از تابلوهای دخترانه به همراه رنگ‌های شاد و ملایم و طرح‌هایی همچون قلب، ماهی و طرح‌های ساده و راه‌راه ملایم تماماً ایده‌هایی هستند که می‌تواند برای اتاق دخترانه شما مناسب باشد. در قسمت بالایی اتاق توسط نردبانی محیط بازی کودک جداسازی و به این طریق با یک طراحی زیبا از حداکثر فضا استفاده‌شده و برای تمام نیازهای وی محیطی در نظر گرفته‌شده است. محیطی که کاملاً دخترانه بوده و طرح و رنگ‌های بکار رفته در آن گواهی بر حرفه‌ای ماست.

 

در اتاق‌خواب با استفاده از یک کاناپه فضایی تفکیک‌شده برای قسمت نشیمن اتاق نیز در نظر گرفته‌شده که ال سی دی کوچکی در آن برای تماشای کارتون‌های کودکانه نیز در نظر گرفته‌شده است. با این اوصاف یک اتاق متوسط تبدیل به یک فضای امن و محیطی شخصی برای کودکان شده که می‌توانند به‌راحتی زمان خود را در آن گذرانده و هر یک از کودکان مشغول به کاری باشند که به آن علاقه‌مند هستند.

 

بچه‌ها علاقه‌مند به دنیایی ساده و بدون زرق‌وبرق هستند، ازاین‌رو می‌توانید برای نورپردازی اتاق آن‌ها کار را ساده‌تر گرفته و با ایده‌هایی ساده از انواع لامپ‌های کوچک و تزیینی استفاده کنید. این کار حس صمیمیت بیشتری به فضای آن‌ها می‌دهد که احساس آرامش بیشتری را از آن دریافت خواهند کرد.