ایجاد فضایی عاطفی در اتاق خوابتان

0 417

وب‌سایت اتاق: همه دوست داریم تا اتاق خوابمان زیبا باشد. اتاق خواب باید مکانی باشد که شما در آن احساس راحتی و امنیت کنید. پس با طراحی متفرکانه می توانید این احساسات

را به سطح بالاتری منتقل کنید از کارهای هنری گرفته تا نحوه قرار گرفتن چراغ همه و همه در ایجاد اتاق خوابی زیبا نقش اساسی ایفا می کنند. توجه داشته باشید که هزینه مدرن سازی اتاق خواب به نسبت پذیرایی و یا آشپزخانه بسیار کمتر است اما به همان اندازه این زیبا سازی اهمیت دارد.

هر اتاق خواب خلاقانه نیاز به فضای عاطفی دارد چرا که به آرامش بیشترتان در زندگی کمک می کند.

سادگی در این اتاق را می توان در نگاه اول به تخت خواب بدون فریم متوجه شد که البته در کنار پشتی زاویه دار اندکی رنگ مدرن را هم در خود دارد و محیطی گرمی و راحت را بدون سادگی بیش از حد ایجاد کرده است.

اما شاید داشتن اتاق خواب در بام خانه ها شیروانی اندکی بدور از ذهن و مدرنیته باشد اما همچین مکانی برای ایجاد یک فضای امن و راحت بسیار مناسب است.

نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

این اتاق خواب در بالاترین طبقه همگی ویژگی های اتاق خواب مدرن را در خود دارد از چراغ های حبابی آویزان شده تا صندلی و نور کاری پست تاج تخت. چنین طراحی منجر به ایجاد فضایی کاملا خصوصی و بدور از مزاحمت در یک اتاق خواب خلاقانه شده است.

خوب است بدانیم که یک اتاق خواب فقط نمی تواند جایی برای خوابیدن و استراحت باشد در شرایط بخصوص مثل کمبود فضا می توان از اتاق خواب بعنوان اتاق نشیمن هم استفاده کرد

اگر همه چیز در مکان خودش باشد دیگر لازم نسیت غصه بخورید چرا که همچین اتاقی تنها چیزی است که شما می خواهید. اتاق خواب- نشیمن ساده و تمیز مهر تاییدی بر این حقیقت است.

وقتی اتاق خوابی از چندین بافت و شکل متفاوت در طرح خود استفاده کند به ایجاد فضایی دلگرم کننده و خشنودی در افراد کمک می کند

نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

با یک قالیچه نرم و مدرن به همراه رو تختی، دیوار های صاف و هموار در کنار طراحی جالب چراغ های سقف محیطی مدرن و البته هنرمندانه را بودجود آورده است، اتاق خوابی که برای خوابیدن و به آرامش رسیدن در آن التماس تان می کند.

بنظرتان بهترین گزینه برای داشتن اتاق خوابی که به راحتی بشود تا ایجاد تغییرات کوچک محیط را از یکنواختی نجات داد چیست؟

نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

دکوراسیون پشت تخت یکی از ساده ترین روش ها برای به روز نگه داشتن اتاق خواب است برای مثال با چیدن عکس ها و شی ها مختلف بترتیب زیاد شونده به سمت بالا و یا ایجاد ریلی از عکس ها به ترتیب موضوع می توان چهره اتاق را به روز نگه داشت.

درتمامی موارد بالا توجه داشته باشید که برای داشتن یک اتاق خواب مدرن نیاز به هزینه آنچنانی ندارید. می توانید با کمتر کردن هزینه ها در بخش مدرن سازی پذیرایی و یا آشپزخانه که هزینه بیشتری بر می دارند مقداری هم به به مدرن سازی اتاق خواب تان بپردازید.

نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

طراحی اتاق خواب خلاقانه

نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

دکوراسیون اتاق خواب فانتزی