انواع کانسیلر های رنگی و کاربرد آنها

3,366

در مطلب گذشته در مورد اینکه کانسیلر چیست و چه کابرردهایی دارد به طور کامل صحبت کردیم و انواع آن را مورد بررسی قرار داریم. همانطور که می دانید کانسیلرها در انواع متفاوت و مارک های مختلفی تولید شده اند که در مطالب بعدی به طور مفصل در مورد هر برند و میزان اثر آنها صحبت خواهیم کرد. در کنار انواع ساده و معمولی از کانسیلرها که عموما به عنوان پوشاننده عیوب دور چشم مورد استفاده قرار می گیرند و در سه تناژ از رنگ کرم قرار دارند، نمونه کانسیلرهای رنگی نیز موجود هستند که هریک برای پوشش دهی عیوبی خاص تولید شده و کمی مراحل کار آرایش را حرفه ای تر می کند. در مطلب امروز قصد به معرفی انواع کانسیلرهای رنگی و کاربرد آنها داریم همراه ما باشید.

کانسیلر چیست و چگونه استفاده میشود
کانسیلر چیست و نحوه استفاده

کانتور و کانسیلر

دنیای رنگ های کانسیلرها concealer دنیایی پیچیده است، اما گریمورهای حرفه ای برای یک آرایش صورت بی نقص و زیبا از چهار رنگ بیشترین استفاده را کرده و علاوه بر پوشاندن عیوب صورت زیبایی بسیاری را به آنها می بخشند.

کانسیلر میبلین، کانسیلر تارت، کانسیلر رولوشن، کانسیلر کالیستا
کانسیلر زیر چشم رنگی

رنگ بندی کانسیلر ها به چه صورت هستند؟

کانسیلر نارنجی برای پوشاندن جای لک سیاه و یا تمامی عیوب و سیاهی های زیر چشم کاربرد دارد. کمی از این کرم را توسط ابر مخصوص بر زیر چشم زده و پس از آنکه به خوبی بر روی پوست پخش شد، می توانید از کرم پودر و کانسیلرهای طبیعی و هم رنگ پوست خود استفاده کنید.

کانسیلر دور چشم رنگی
پالت کانسیلرهای صورت و چشم نیکس

کانسیلر سبز مناسب برای پوشش دهی نقاز قرمز رنگ روی پوست هست. این نقاط قرمز رنگ می توانند انواع جوش های قرمز، قرمزی دور لاله بینی و یا ماه گرفتگی های به رنگ قرمز باشند. کانسیلر قهوه ای تیره مناسب برای کوچک نشان دادن پیشانی و استخوان فک بوده و رنگهای بژ روشن مناسب برای برجسته تر کردن نقاط دیگر صورت هستند. کانسیلر زرد نیز مناسب برای آن دسته پوست هایی است که بی روح بوده و خسته به نظر می رسند.

خرید کانسیلر میبلین اصل
کانسیلرهای خوب برای دور چشم