/
/
/
انواع کانسیلر های رنگی و کاربرد آنها

انواع کانسیلر های رنگی و کاربرد آنها

در مطلب گذشته در مورد اینکه کانسیلر چیست و چه کابرردهایی دارد به طور کامل صحبت کردیم و انواع آن را مورد بررسی قرار داریم. همانطور که می دانید کانسیلر ها در انواع متفاوت و مارک های مختلفی تولید شده اند که در مطالب بعدی به طور مفصل در مورد هر برند و میزان اثر آنها صحبت خواهیم کرد. در کنار انواع ساده و معمولی از کانسیلر ها که عموما به عنوان پوشاننده عیوب دور چشم مورد استفاده قرار می گیرند و در سه تناژ از رنگ کرم قرار دارند، نمونه کانسیلر های رنگی نیز موجود هستند که هریک برای پوشش دهی عیوبی خاص تولید شده و کمی مراحل کار آرایش را حرفه ای تر می کند. در مطلب امروز قصد به معرفی انواع کانسیلر های رنگی و کاربرد آنها داریم همراه ما باشید.

دنیای رنگ های کانسیلر ها دنیایی پیچیده است، اما گریمورهای حرفه ای برای یک آرایش بی نقص و زیبا از چهار رنگ کانسیلر بیشترین استفاده را کرده و علاوه بر پوشاندن عیوب صورت زیبایی بسیاری را به آنها می بخشند.

رنگ نارنجی کانسیلر برای پوشاندن جای لک سیاه و یا تمامی عیوب و سیاهی های زیر چشم کاربرد دارد. کمی از این کانسیلر را توسط ابر مخصوص بر زیر چشم زده و پس از آنکه به خوبی بر روی پوست پخش شد، می توانید از کرم پودر و کانسیلر های طبیعی و هم رنگ پوست خود استفاده کنید.

رنگ سبز کانسیلر مناسب برای پوشش دهی نقاز قرمز رنگ روی پوست هست. این نقاط قرمز رنگ می توانند انواع جوش های قرمز، قرمزی دور لاله بینی و یا ماه گرفتگی های به رنگ قرمز باشند.

رنگ های قهوه ای تیره کانسیلر  مناسب برای کوچک نشان دادن پیشانی و استخوان فک بوده و رنگهای بژ روشن کانسیلر مناسب برای برجسته تر کردن نقاط دیگر صورت هستند. رنگ زرد کانسیلر نیز مناسب برای آن دسته پوست هایی بوده که بی روح بوده و خسته به نظر می رسند.
انواع کانسیلر های رنگی و کاربرد آنها