انواع مدل های رنگ و مش بنفش و بنفش بادمجانی و هایلایت فانتزی

16,430

در انواع مش و هایلایت مو می توانید از رنگ های متنوعی بهره بگیرید، یکی از رنگ های شاد و زیبایی که می تواند به شدت در زیبایی موهایتان تاثیر داشته باشد، رنگ و مش بنفش بوده که هم می توانید به صورت مش و هایلایت از آن استفاده کنید، هم به صورت آمبره و هم به صورت تک رنگ …. هایلایت بنفش را می توان یکی از دسته رنگ های ثابت در انتخاب انواع هایلات موی دخترانه دانست و در انواع ترکیبات رنگی مختلفی همچون های لایت بنفش شرابی، مش بنفش بادمجانی و .. قابل انجام است.

مدل های هایلایت و مش موی بنفش

رنگ ها و  هایلایت فانتزی نسبت به رنگ های دیگر دارای دوام کمتری هستند، این رنگ ها پس از مدت زمان کوتاهی شستشو دچار تغییر شده و کم رنگ تر خواهند شد. بنابراین هایلایت فانتزی بسیار مناسب برای کسانی خواهد بود که زود به زود از رنگ موهای خود خسته می شوند؛ به طور مثال شما زمانیکه یک بنفش بادمجانی و یا شرابی بر روی موهای خود در می آورید، خواهید دید که پس از مدت زمانی کوتاه کم کم روشن تر شده و حتی به یک صورتی کم رنگ نیز تغییر رنگ خواهد داد، بنابراین با داشتن رنگ های فانتزی در طول زمان می توانید درجات مختلفی از یک رنگ مو را تجربه کنید.

ترکیب رنگ و مش بنفش روی مو مشکی
عکس های لایت بنفش فانتزی رو مو مشکی
ترکیب رنگ و مش بنفش یاسی روی مو مشکی
رنگ و مش بنفش یاسی بر روی مو مشکی
هایلایت بنفش بادمجانی و شرابی روی مو مشکی
ترکیب انواع رنگ مش بنفش روی مو مشکی
عکس هایلایت بنفش و صورتی مدل 2018
ترکیب هایلایت بنفش روی مو کوتاه

هایلایت و مش بنفش بادمجانی

برای داشتن یک رنگ و مش بنفش و صورتی درجات مختلفی از این رنگ در اختیار شما خواهد بود که تنها مورد تعیین کننده در آن پایه رنگ مو های خودتان است. به طور مثال برای داشتن یک رنگ و مش بادمجانی زیبا ابتدا باید بادکلره رنگ موهای خود را به پایه ۶ رسانده و سپس از ترکیبات زیر استفاده کنید:

  1. رنگ موی شرابی روشن : ۶۰ میل
  2. رنگ موی بادمجانی روشن : ۶۰ میل
  3. رنگ موی آلبالویی : ۳۰ میل
  4. رنگ موی دودی : ۴۰ میل
  5. اکسیدان شماره ۲
عکس های لایت بنفش شرابی
ترکیب هایلایت بنفش بادمجانی و شرابی روی مو مشکی
ترکیب هایلایت فانتزی بنفش روی مو قهوه ای ۲۰۱۸
عکس رنگ و مش بنفش شرابی رو مو قهوه ای
مش بنفش بادمجانی ۲۰۱۸
ترکیب مش بنفش بادمجانی روی مو مشکی
ترکیب مش بنفش بادمجانی روی مو مشکی

هایلایت بنفش روی موی قهوه ای

اگر پایه رنگ موی شما روشن است که ایجاد ترکیب های مش بنفش بر روی آن کار خیلی سختی نخواهد بود. چراکه رنگ های فانتزی بر روی موهایی با پایه روشن به سادگی ایجاد خواهند شد. یکی از راه های ساده ای که پیش روی شما است، استفاده از یک رنگ فانتزی و مقداری شامپو است ( اینکار به حمام رنگ معروف است)، بسته به میزان موهای خود رنگ و شامپو را به صورت مساوی ترکیب کنید و بر روی موهای خیس خود از حدود ۲ سانت پایین تر از ریشه ها  بزنید به موها و سپس بعد از اتمام سر را به حالت عادی به خوبی چنگ بزنید. حالا اجازه دهید تا این مواد ۲۰ دقیقه بر روی موها مانده و پس از آن موهای خود را به خوبی بشویید. این کار باعث می شود تا رنگی فانتزی بدون آسیب و ملایم بر روی موهای شما قرار بگیرد که بعد از مدت زمانی کوتاه نیز پاک شده و شما را دعوت به قرار دادن رنگ مویی جدید کند! لازم است بدانید حمام رنگ برای کسانی مناسب است که موهای آنها کاملا دکلره شده و به پایه رسیده است.

هایلایت بنفش مو 2018
انواع هایلایت بنفش مو ۲۰۱۸ روی مو مشکی و قهوه ای
های لایت بنفش و هایلایت فانتزی مو
رنگ و مش بنفش یاسی روی مو تمام دکلره
عکس های لایت بنفش بادمجانی 2018
های لایت بنفش بادمجانی و سبز روی مو مشکی
ترکیب مش بنفش و مشکی 2018
ترکیب مش بنفش بادمجانی و شرابی ۲۰۱۸ روی مو مشکی
رنگ و مش بنفش شرابی
ترکیب رنگ و مش بنفش شرابی ۲۰۱۸
هایلایت فانتزی 2018 روی مو مشکی
انواع مدل هایلایت فانتزی روی مو مشکی و قهوه ای