انواع مدل روتختی عروس ترک ۲۰۱۹

7,223

وقتی شروع به خرید جهیزیه عروس می کنید، با یک لیست بلند بالایی مواجه خواهید شد که به راستی از شیر مرغ تا جان آدمیزاد هم در آن جای دارد! یکی از تکه های بسیار مهم که در جهیزیه باید به خرید آن دقت زیادی کنید رو تختی عروس است. در خرید سرویس روتختی عروس علاوه بر قیمت باید به جنس آن اعم از نخی، پنبه ای، پلاستیکی و همچنین طرح توجه کنید تا بتوانید بهترین مدل ست شدن و چیدن وسایل مختلف را در کنار هم رعایت کنید. در این مطلب انواع مختلفی از مدل روتختی عروس لاکچری، اسپرت، ساده، مجلسی، گلدار و … را آماده کرده ایم تا در نهایت بتوانید از مدل های پیش رو ایده گرفته و بهترین و ساده ترین خرید را داشته و درنهایت زیباترین تزیین اتاق خواب عروس را برای خود ترتیب دهید.

انتخاب جدیدترین روتختی عروس

در اولین قدم ابتدا سرویس خواب خود را تهیه کنید و یا در انتخاب آن با همسر خود به توافق برسید. با این کار در یک شرایط ایده آل می توانید به سادگی بسیاری از مدل هایی که مد نظر شما نیستند را کنار زده و به سادگی بر روی مدل هایی که با سرویس چوب شما هماهنگی دارند تمرکز داشته باشید. به طور مثال اگر سرویس چوب دونفره خود را از نوع سلطنتی انتخاب کرده اید، بنابراین باید مدل های ساده و اسپرت را از ذهن دور کنید. چراکه خرید چنین روتختی عروس ی تنها بر روی سرویس چوب شما همچون یک وصله ناجور به چشم خواهد آمد. در واقع بهترین مدل سرویس روتختی عروس سلطنتی آن دسته ای هستند که در آنها از پارچه ساتن و روبان دوزی استفاده شده است.

انواع مدل از روتختی عروس تاچ
جدیدترین مدل های روتختی عروس با قیمت
قیمت روتختی عروس ترک چقدر است؟
گالری انواع مدل از روتختی عروس گلدوزی
روتختی عروس از کجا بخرم؟
چند مدل روتختی عروس زیبا و شیک
سرویس روتختی عروس شامل چیست
انواع مدل روتختی عروس ترک گلدار
جدیدترین مدل های تزیین روتختی عروس
نحوه ست کردن روتختی گلدار با سایر اجزا

بهترین جنس روتختی عروس چیست؟

فارغ از مدل و رنگ و تزیینات انجام شده بر روی ست دونفره شما، جنس آن در مهم ترین قسمت ماجرا قرار دارد. نکته مهمی که اغلب از آن غافل خواهند شد همین جنس کاور لحاف و سرویس رو تختی می باشد. اگر سری به بازار زده باشید قطعا با انواع مختلفی از جنس ها مواجه خواهید شد. پارچه های نخی و پنبه ای بهترین جنس برای یک رخت خواب عروس در فصول گرم سال و مدل های مخمل و بافت بهترین ها برای فصول سرد سال به شمار خواهند رفت.

 قیمت روتختی عروس ترک
مدل روتختی عروس تاچ ترکیه
مدل زیبای روتختی عروس 2018
انواع مدل از روتختی عروس دو نفره
ساده ترین مدل های سرویس خواب
سرویس خواب و کاور لحاف ساده دونفره
مدل روتختی عروس قرمز گلدار
ایده چیدن و ست کردن سرویس خواب عروس و داماد
گالری متشکل از انواع مدل رو تختی ساده و اسپرت
رو تختی عروس و اماد ساده با رنگ های خنثی
مدل سرویس ترک گلدار عروس و داماد
طرح گلدار سرویس خواب عروسی با رنگ سفید

البته این مسئله زمانی جدیت زیادی به خود خواهد گرفت که از سرویس خواب خود قصد استفاده داشته باشید و آن را تنها برای ظاهر اتاق خواب تهیه نکرده باشید. بهتر است از پارچه هایی انتخاب کنید که طرح چاپی نباشند، چراکه پس از مدتی شستشو بسیار رنگ پریده به چشم خواهند آمد. سعی کنید روتختی انتخابی شما قابلیت جدا شدن ملحفه و لحاف را نیز در خود داشته باشد، در چنین شرایطی به سادگی می توانید ملحفه را جدا کرده و تنها آن را شستشو دهید و دیگر نیازی به شستن لحاف نداشته و مشکلات بعدی آن را نیز نخواهید داشت.

راهنمای انتخاب رنگ روتختی عروس

با رنگ های مورد استفاده در اتاق خواب با خودتان به توافق برسید. یک اشتباه کوچک می تواند کل تصمیمات شما را زیر سوال ببرد. از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید. رنگ های تیره احساس افسردگی در افراد را افزایش داده و احساس راحتی را از شما خواهند گرفت. رنگ های روشن خصوصا سفید کمک می کنند تا در فواصل کوتاه تری متوجه کثیف شدن ملحفه ها شده و زود به زود آنها را تعویض کنید. اگر هنوز برای رنگ اتاق خواب خود مردد هستید، می توانید برای خرید روتختی از انواع رنگ های خنثی استفاده کنید. رنگ های خنثی با تمامی رنگ های موجود ست شده و شما را به درد سر نخواهند انداخت. در این مجموعه رنگ های سفید، بژ، کرم، قهوه ای، مشکی، طوسی و … می توانند انتخاب های خوبی برای شما باشند.

مدل سرویس خواب ارزان و شیک
انواع مدل از سرویس کاور لحاف زیبا و اسپرت
رخت خواب عروس و داماد از جنس ساتن
سرویس خواب عروس و داماد ساتن و ساده
جدیدترین مدل های رخت خواب عروس
رخت خواب عروس با طرح ساد و اسپرت
رخت خواب عروس ساه و لاکچری
رخت خواب عروس با طرحی زیبا و شیک

رنگ رو تختی خود را با سایر اجزای موجود در اتاق خواب هماهنگ انتخاب کنید تا هارمونی را در فضای خود جاری کنید. عموما بهتر است رنگ پرده و سرویس اتاق خواب همراه با فرش بر روی زمین در یک تم انتخاب گردند و مابقی جزییات از تکه های رنگی استفاده شود که مکمل رنگ اصلی بوده که می تواند هماهنگی زیبایی را ایجاد کند.

دسته بندی انواع مدل روتختی عروس

انواع مختلفی از روتختی در بازار موجود است که بنا بر سلیقه هر فردی قطعا می توان مدلی خاص را در میان آنها یافت. از مدل های چهل تکه گرفته تا روتختی های ساده، اسپرت، مجلسی، گلدوزی شده، روبان دوزی شده، روتختی های گیپور، دانتل، گلدار و …. همگی دارای طرح ها و مدل های بسیار متنوعی هستند که در هنگام خرید با آنها رو به رو خواهید شد. در ادامه به بررسی مدل های متنوعی از رو تختی عروس و داماد خواهیم پرداخت.

روتختی چهل تکه عروس

در کنار مدل های متفاوتی که در بازار مشاهده می کنید، قطعا انواع مختلفی از مدل های چهل تکه نیز به چشمتان خورده است. این نوع از پارچه ها در واقع ظاهری ساده و خودمانی تر دارند و در آنها از چندین مدل پارچه استفاده شده است تا هماهنگی بیشتری در فضاهای مختلف از خود نشان بدهند. حتی شما به سادگی می توانید با استفاده از چندین مدل پارچه نیز یک مدل سرویس کاور لحاف چهل تکه زیبا نیز برای خود بدوزید. این مدل های چهل تکه از هر جنسی همچون نخ، پنبه، لی، مخمل می توانند باشند و حتی می توانند از انواع موتیف های بافته شده نیز دوخته شوند.

انواع مختلف از روتختی چهل تکه ترمه
مدل زیبا از روتختی چهل تکه بافتنی
قیمت روتختی چهل تکه دوزی
مدل زیبا از روتختی چهل تکه کتان
قیمت انواع روتختی چهل تکه
تکه دوزی لحاف عروس

مدل روتختی عروس روبان دوزی

مدل های روبان دوزی شده از دسته مدل هایی هستند که اغلب تنها برای عروس خانم ها تولید می شوند. این مدل از رو تختی ها برای تزیین اتاق خواب استفاده می شوند چراکه در آنها تزیینات ریزی وجود دارد که در هنگام خواب خسته کننده و در برخی از موارد شاید کمی آزار دهنده باشد. بر روی روتختی کار شده عروس از روبان ها، مروارید، سنگ و انواع مختلفی از دانتل و گیپور استفاده می شود که تنها برای تزیین و زیبایی هرچه بیشتر اتاق خواب عروس استفاده می گردد.

مدل روتختی روبان دوزی شده عروس
انواع روبان دوزی سرویس عروس
جدیدترین مدل های گلدوزی سرویس خواب عروس
روبان دوزی سرویس عروس

روتختی عروس سه بعدی

به تازگی مدل های متفاوتی از سرویس خواب دونفره جدید وارد بازار شده که در مارک های متفاوتی همچون تاچ ترک خودنمایی می کنند و در مجموعه کارهای سه بعدی قرار دارند. چاپ این مدل از سرویس خواب ها به صورت سه بعدی بوده و اگر کمی با فاصله به آنها نگاه کنید حس خواهید کرد تصویر برجسته است. چنین مدل هایی برای اتاق خواب های بزرگ بسیار ایده آل و اسپرت بوده و می تواند فضای زیبا و خودمانی تری را برای شما ایجاد کند.

قیمت روتختی سه بعدی ارزان
زیباترین مدل های روتختی سه بعدی عروس داماد
انواع مدل از پتو سه بعدی ترک
جدیدترین مدل روتختی سه بعدی قرمز
راه های خرید اینترنتی پارچه سه بعدی
مدل لحاف دو نفره سه بعدی آبی

روتختی عروس اسپرت

اما گروه پر طرفداری که این روزها علاقمندان زیادی را به سوی خود جذب کرده است، انواع مدل از ست های شیک اسپرت و جدید است که تقریبا می تواند با بسیاری از اتاق خواب ها خود را هماهنگ کند و راحتی و زیبایی بسیار زیادی را برای فضای شما ایجاد کنند. در این مجموعه انواع مختلفی از سرویس خواب هایی زیبا با طرح گلدار، ساده، تک رنگ و .. قرار می گیرند و ست کردن و چیدن وسایل و اشیای مختلف در فضا بهتر صورت خواهد پذیرفت. در این گروه فرقی ندارد از چه رنگی استفاده می کنید، شما به سادگی می توانید با کمی خلاقیت اکثر رنگ ها را با یکدیگر در یک فضا استفاده کرده و در نهایت از هارمونی به وجود آمده استفاده کنید. حتی برای روتختی عروس و داماد به سادگی می توانید از سرویس های دو نفره ملحفه نیز استفاده کنید که هزینه های کمتری نیز برای شما در بر داشته باشد.

مدل ساده از سرویس روتختی عروس با طرح سنتی
سرویس روتختی عروس با طرح سنتی
مدل ساده از رخت خواب سفید و اسپرت
ساده ترین مدل های سرویس خواب سفید
مدل های زیبا از سرویس کاور لحاف
سرویس کاور لحاف زیبا و رنگی
انواع رو تختی عروس ساده و اسپرت
مدل روتختی عروسی شیک و ساده

نحوه سفارش روتختی عروس

برای انتخاب و سفارش سرویس خواب، راه های حضوری و غیر حضوری بسیاری پیش روی شما قرار خواهند داشت. عموما راه های حضوری علاوه بر آنکه مزایای بسیار زیادی با خود همراه دارند، قطعا معایبی نیز همچون هدر رفت زمان و خستگی را نیز برای شما خواهند داشت. در مقابل یکی از ساده ترین راه ها استفاده از انواع فروشگاه اینترنتی روتختی عروس است که به سادگی در آنها می توانید با مشاهده عکس ها و مقایسه قیمت ها خریدی ساده داشته باشید.