انواع مدل روتختی عروس ۲۰۱۷

0 503

یکی از دقدقه های خانم ها، عموما خرید سرویس خواب عروس بوده که امری مهم تلقی می شود و در واقع می توان گفت از دسته وسایلیست که همیشه با آنها در ارتباط هستید. بنابراین در مبحث خرید سرویس خواب عروس مبحث انواع پارچه روتختی نیز امری مهمی تلقی خواهد شد. در مطلب امروز قصد داریم انواع روتختی عروس را برای شما با عکس معرفی کنیم تا اگر شما نیز در پی مدل های مختلف روتختی عروس هستید بتوانید به سادگی مدل مد نظرتان را پیدا کنید. 

رنگ مناسب رو تختی عروس

مدل روتختی عروس باید تلفیقی از رنگ های ملایم باشد چرا که حضور رنگ های تند و یا ترکیب های اشتباه فضای اتاق خواب شما را گرفته می کند به خصوص اگر اتاق خواب شما کوچک است، بنابراین در انتخاب ترکیب های رنگی روتختی ها انتخاب اول را به رنگ های ملایم اختصاص دهید.

طرح مناسب رو تختی عروس

انتخاب طرح روتختی عروس کاملا سلیقه ای است اما باید توجه داشته باشید که ابعاد اتاق خواب شما نقش موثری در انتخاب طرح شما دارد، طرح های شلوغ و با رنگ های تند در اتاق های بزرگ و دلباز می تواند زیبایی داشته باشند، اما بلعکس اگر در اتاق های کوچک قرار گیرند اصلا زیبایی نخواهند داشت و آرامش شما را بر هم میزند.

جنس مناسب رو تختی عروس

برای داشتن مدل روتختی عروس چشم نواز، پس از در نظر گرفتن رنگ و طرح مناسب نوبت به انتخاب جنس مناسب رو تختی میرسد. توجه داشته باشید که رو تختی انتخابی تان باید جنسی لطیف و با دوام داشته باشد. رو تختی انتخابی شما قرار است نهایت چند سال برای شما کارایی داشته باشد بنابراین انتخاب یک روتختی مرغوب می تواند شما را از هزینه ی اضافی برای این منظور نجات دهد.

 

به این مطلب امتیاز دهید



ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.