۱۸ ایده مدل رنگ مو فانتزی صورتی

زیباترین ترکیبات رنگ مو صورتی فانتزی

17,251

تابستان که از راه می رسد بازار رنگ های فانتزی حسابی گرم می شود. از لباس های رنگی گرفته تا مو های خوش رنگ و لعاب و فانتزی همه نوید می دهند که تابستان با آن گرمای سوزان خود رسیده و وقت آن است تا تغییری جذاب و دوست داشتنی را با دل و جان لمس کنیم. رنگ موی فانتزی صورتی یکی از دسته رنگ های زیبا و دوست داشتنی است که در واقع یک رنگ مو فانتزی دخترانه به حساب آمده و مناسب برای خانم های جوان است.

ترکیب رنگ مو صورتی فانتزی
رنگ مو روشن صورتی شیک فانتزی

صورتی رنگی ملایم و زیباست که همواره معرف احساسات پاک و دنیای معصوم دخترها بوده است و رنگی زیبا و با آرامش که در کنار رنگ سفید زیبایی فوق العاده زیادی داشته و در واقع تاثیر زیبای آن زمانیکه در کنار سفید قرار میگیرد خود را به خوبی نشان می دهد. بنابراین اگر رنگ پوست روشن و سفیدی دارید بی شک رنگ موی فانتزی صورتی برای شما در ایجاد یک تغییر زیبا بسیار کمک کننده خواهد بود. اگر رنگ پوست زیتونی، سبزه و یا برنز دارید هم در استفاده از این رنگ ممنوعیتی برای شما وجود ندارد، بلکه می توانید از این رنگ زیبا به صورت لایت هایی بسیار زیبا در میان موهای خود استفاده کرده و از این طریق به گیسوان خود حجم و درخشش زیادی بدهید.

رنگ مو قهوه ای روشن با آمبره صورتی
رنگ مو هایلایت روشن صورتی

نکته ای که در استفاده از رنگ موی فانتزی باید بدانید این است که این رنگ ها عموما بر روی موهایی با پایه های روشن و دکلره شده خود را به خوبی نشان داده و اغلب در مدت زمان دو هفته ای رنگ آنها کم کم از بین خواهد رفت. این رنگ ها ماندگاری زیادی ندارند و بهتر است برای تداوم آنها هر دو هفته یکبار رنگ مو فانتزی جدیدی را امتحان کنید.

رنگ مو صورتی کوارتز

یکی از دسته رنگ های جذاب صورتی رنگ مو صورتی کوارتز است. جالب است بدانید که کوآرتز و رنگ مو رزگلد دو رنگ در یک خانواده هستند که از ترکیب رنگ مو صورتی و رنگ موی طلایی پدید آمده اند. به شکلی که در رنگ مو رزگلد نسبت طلایی بیشتر از صورتی بوده و در نهایت ترکیب رنگی گرم متمایل به هلویی مشهود است.

رنگ موی بژ صورتی زیبا و شیک
رنگ مو شامپاینی صورتی
رنگ مو شنی صورتی 2020
رنگ مو دخترانه و بسیار شیک صورتی کوارتز
رنگ مو شامپاینی
رنگ مو عروس
رنگ مو پوست پیازی روشن
رنگ مو لایت صورتی و شامپاینی

در حالیکه در کوارتز رنگ مو فانتزی صورتی از طلایی بیشتر استفاده شده و همین موضوع باعث شده تا رنگی به مراتب سرد تر در اختیار داشته باشیم. بنابراین با توجه به تناژ پوستی خود می توانید یکی از دو رنگ صورتی کوارتز و یا رزگلد را انتخاب کنید. دقت داشته باشید به طور صد در صد برای رسیدن به این دو رنگ باید موهای شما توسط دکلره به پایه ۹ و بالاتر رسیده باشد.

رنگ موی صورتی چرک

فرقی نمی کند که از چه رنگ مو فانتزی بر روی موهای خود استفاده می کنید، در نهایت باید موهایی با پایه ۹ و یا بالاتر در اختیار داشته باشید. اگر اطلاعی از رنگ های پایه مو ندارید، لازم است بدانید که پایه ۱ رنگ مو مشکی است، بر روی این رنگ از مو هیچ رنگی قابل رنگ دهی نیست مگر حدود یک یا ۲ پایه روشنتر . پس از آن پایه ۲ مربوط به رنگ قهوه ای تیره است. پایه ۳ قهوه ای متوسط، پایه ۴ قهوه ای روشن، پایه ۵ قهوه ای خیلی روشن، پایه ۶ بلوند تیره، پایه ۷ بلوند متوسط، پایه ۸ بلوند روشن، پایه ۹ بلوند خیلی روشن (زرد)، پایه ۱۰ و بالاتر بلوند پلاتینه می باشد.

رنگ مو جدید صورتی فانتزی
رنگ مو شکلاتی با آمبره صورتی
رنگ مو قهوه ای تیره با آمبره پوست پیازی
رنگ مو ترکیبی جدید قهوه ای و پوست پیازی تیره
رنگ مو پوست پیازی شیک و جدید
رنگ مو مرواریدی صورتی

برای رسیدن به تمامی رنگ هایی که در پالت های رنگ مو مشاهده می کنید لازم است تا موهای شما دکلره شده و به پایه ۹ به بالا رسیده باشد. در غیر این صورت بسته به پایه موهای خود حدود دو تا ۴ درجه تیره تر و همراه با مقداری قرمزی در موهای خود رنگ انتخابی را در نظر بگیرید.

رنگ مو زنانه شیک و جذاب
ترکیب رنگ مو قهوه ای، صورتی شامپاینی
رنگ مو عسلی تیره در کنار لایت صورتی
انواع مدل هایلایت صورتی روی موی قهوه ای
آموزش رنگ مو صورتی
زیباترین رنگ مو سال ۲۰۲۰

برای داشتن یک صورتی چرک می توانید در ترکیب رنگ صورتی خود کمی از رنگ قهوه ای و یا شکلاتی نیز استفاده کنید. اما راهی ساده تر این است که برای رسیدن به این رنگ، مو های شما پایه ای حدود ۷ داشته باشد و سپس از یک رنگ مو صورتی با اکسیدان ۶ درصد بر روی موهای خود استفاده کنید. در نهایت رنگ موی بدست آمده شما صورتی کثیف یا صورتی چرک خواهد بود.

رنگ موی صورتی دودی

صورتی دودی رنگی کاملا سرد است و از ترکیب پایه های مختلفی از صورتی فانتزی و رنگ مو دودی به دست خواهد آمد. در واقع استفاده از رنگ دودی و زیتونی کمک به از بین بردن درجات قرمزی و گرمی رنگ موها کرده و مناسب برای افرادی است که به رنگ های گرم علاقه ای ندارند. این رنگ سرد برای کسانیکه پوستی بسیار گرم دارند ترکیب زیبایی بوده و می تواند گرمای بیش از حد پوست آنها را متعادل تر کند.

ترکیب رنگ موی صورتی صدفی
ترکیب رنگ مو صورتی قهوه ای
رنگ مو صورتی کنفی
زیباترین رنگ صورتی برای مو

ترکیب رنگ موی صورتی صدفی

صورتی صدفی رنگی درخشان و سرد که از ترکیب رنگ مو صورتی و مرواریدی پدید خواهد آمد. این رنگ برای افراد با پوست خیلی روشن و ته مایه های گرم بسیار جذاب و دلربا خواهد شد.  برای به دست آمدن رنگ واقعی حتما از قبل موهای خود را به پایه ۹ یا بالا تر توسط دکلره برسانید.  دقت داشته باشید که دکلره کردن موها کاری بسیار حساس بوده و لازم است تا آن را توسط یک متخصص حرفه ای انجام دهید.

رنگ مو صورتی کنفی
رنگ مو صورتی کالباسی
فرمول رنگ موی صورتی صدفی
رنگ موی صورتی عکس

رنگ مو صورتی فانتزی

اگر موهای دکلره شده دارید می توانید از یک رنگ مو صورتی فانتزی به طور موقت برای موهای خود استفاده کنید. رنگ مو صورتی فانتزی از رنگ های تند و جیغ است. رنگی که در موهای عروسک های زیبای کودکیتان دیده اید! برای داشتن چنین رنگ مویی تنها کافیست یک شامپو رنگ صورتی تهیه کنید و موهای خود را توسط آن رنگ آمیزی کنید.  دقت کنید این رنگ پس از حدود دو هفته شسته شده، کم رنگ می شود و تغییر رنگ خواهد داد.

رنگ موی صورتی عروسکی
لایت زیبای رنگ مو صورتی گلبهی
رنگ مو صورتی هایلایت
رنگ موی صورتی فانتزی بسیار خاص