چگونه با آرایش چشمان درشت داشته باشیم؟

13,961

داشتن چشمانی درشت برای خانم ها یک مسئله مهم است، برای همین است که تکنیک های مختلفی آمده تا همگی دست به دست هم بدهند و چشمانی گیرا تر، درشت تر و زیباتر برای یک خانم بسازند! در مطلب امروز علاوه بر انواع مختلف عکس از آرایش چشم درشت می خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه با ارایش چشمان درشت تری داشته باشیم، همراه با آریسته باشید.

چگونه با ارایش چشم را درشت کنیم؟

آرایش کردن اصول خاص خود را دارد، هر نوع از مدل چشمی نوع خاصی از آرایش را می طلبد. به طور مثال آرایش چشم درشت پف دار با ارایش چشم درشت و برامده بسیار متفاوت خواهد بود. یا کسانیکه پلک افتاده دارند باید آرایش چشمی متفاوت با کسانی که دارای پلک های فرو رفته هستند را انتخاب کنند.

انواع مدل از آرایش چشم درشت قهوه ای روشن
مدل آرایش چشم درشت و افتاده زیبا و شیک

قبل از آنکه شروع به آرایش بکنید حتما تشخیص دهید که شکل چشمان شما به چه صورت است. اینکه گوشه های انتهایی چشمان شما صاف، افتاده یا رو به بالا است بسیار مهم خواهد بود. بنابراین قبل از شروع به کار از خود یک عکس انداخته و به خوبی به چشمان خود نگاه کنید.

نحوه ارایش چشم درشت عسلی
انواع مدل از آموزش آرایش چشم درشت قهوه ای

برای آنکه یک آرایش چشم درشت و کشیده داشته باشید، قبل از هر کاری زیر سازی آرایش و خصوصا چشم خود را انجام دهید. برای اینکار از پرایمر سایه استفاده کنید تا روی پلک شما کاملا صاف و آماده شده باشد. اگر پلک افتاده دارید استخوان پلک خود را یافته و کمی بالاتر از آن از یک رنگ پایه قهوه ای روشن یا نارنجی کم رنگ استفاده کنید.

این سایه کمک می کند تا استخوان پلک شما واضحا مشخص شده و با بالاتر کشیدن این سایه کمک می کنید تا خطای دید ایجاد شده به بزرگتر نشان دادن پلک شما بیانجامد. اگر پلک افتاده ندارید و چشمانی درشت دارید روی همان خط استخوان پلک خود را سایه بزنید. البته رنگ سایه گفته شده مناسب برای آرایش چشم درشت قهوه ای می باشد، به خاطر داشته باشید برای اجرای هر نوع از رنگ سایه چشم به عنوان پایه و برای مشخص کردن استخوان پلک از روشنترین رنگ در همان خانواده رنگ استفاده کنید.

آرایش چشم درشت با تصویر و مرحله به مرحله
اموزش تصویری ارایش چشم درشت بسیار شیک

به خاطر داشته باشید برای انواع ارایش چشم درشت باید داخل چشم خود را با رنگ های ملایم رنگ آمیزی کرده و به مرور به انتهای خارجی پلک خود که نزدیک می شوید از سایه های تیره تر و یا رنگی استفاده کنید. در سایه زدن حتما زیر ابرو ها را با سایه ای روشن رنگ آمیزی کنید تا خطای دید ایجاد شده منجر به زیبایی و بزرگتر نشان دادن چشمان شما شود و سعی کنید برای درشت تر نشان دادن چشم های خود انتهای سایه شما به شکل ۷ و رو به بالا باشد.

انواع مدل از ارایش چشم مخصوص چشمهای درشت
آرایش چشمها جهت درشت جلوه دادن چشم

برای کسانیکه چشمانی درشت دارند استفاده از خط چشم هایی گربه ای، بلند و پهن بسیار زیبا و دلربا خواهد بود. چشمان این چنین از افراد برای پیاده سازی آرایش خلیجی و عربی ساخته شده است و به سادگی و زیبایی می توان این چنین از آرایش ها را بر روی آنها پیاده کرد. برای آنکه چشمان شما بزرگتر دیده شود استفاده از مداد سفید یا استخوانی در داخل پلک پایین بسیار توصیه خواهد شد. ریمل زدن مناسب به مژه های بالا و پایین یکی از واجبات برای داشتن آرایش چشم درشت برجسته خواهد بود.

مدل ارایش چشمهای خیلی درشت
چگونگی ارایش چشم درشت همراه با تصویر

اگر می خواهید چشمانی درشت تر داشته باشید بهتر است به آرایش ابروهای خود دقت کنید. بهترین آرایش ابرو برای کسانیکه می خواهند چشمانی درشتر داشته باشند پهن و کمی بلند است. برای این کار می توانید به مطلب اصول آرایش ابرو مراجعه کنید.

انواع مدل عکس از ارایش چشم درشت

در زیر مدل های مختلفی از آرایش چشم درشت قهوه ای روشن،  آرایش چشم درشت و افتاده، آرایش چشم درشت و گرد، ارایش چشم درشت عسلی و … را مشاهده خواهید کرد.

چگونه بدون آرایش چشمانی درشت داشته باشیم
مدل جدید از آرایش چشم برای چشمهای خیلی درشت
چگونه با ارایش چشم را درشت کنیم
انواع مدل از آرایش چشم درشت رنگی
انواع مدل از عکسهای آرایش چشم درشت
زیباترین مدل آرایش چشم درشت
انواع مدل از ارایش چشم های درشت و کشیده
مدل خط چشم درشت کننده چشم ها
انواع مدل از جدیدترین ارایش درشت نشان دادن چشم ها
انواع مدل آرایش چشم درشت و برجسته زیبا و رنگی
آموزش آرایش چشم های درشت و پف دار
مدل آرایش برای درشت نشان دادن چشم ها
مدل آرایش چشم درشت و برجسته
نحوه ی آرایش چشمهای درشت ساده و شیک
انواع مدل از آرایش های چشم بزرگ
مدل جدید از آرایش زیبای چشم درشت
انواع مدل از خط چشم برای چشم درشت
مدل سایه و خط چشم ساده برای بزرگتر نشان دادن چشم ها