زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه کدام است؟

راهنمای انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه

12,150

از بلوند تا قرمز و قهوه ای، هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه وجود ندارد!

تغییر در رنگ مو یکی از راه های ساده ای است که می تواند در ظاهر شما تغییرات محسوسی را ایجاد کرده و از این طریق کمک کند تا برخی از ویژگی های چهره شما بیشتر به چشم آیند. رنگ مو کمک می کند تا گونه های شما در صورتتان با شکل بهتری ظاهر شده و چشم های شما گیرا تر باشند. این رنگ ها اگر به درستی انتخاب شوند کمک می کنند تا پوست درخشان تری داشته باشید.

رنگ مو عسلی دودی زیبا و شیک
رنگ موی کاراملی برای پوست سبزه

تنها چیزی که در رنگ کردن موها سخت است نحوه انتخاب صحیح رنگ مو است! شاید خیلی پیش پا افتاده به چشم آید اما انتخاب صحیح یک رنگ مو که متناسب با رنگ پوست شما باشد و بتواند ویژگی های برجسته صورت شما را بیشتر نمایان کند کار ساده ای نیست. قوانین انتخاب رنگ مو اصلا چیز پیچیده ای نیست، و تمامی این قوانین تنها بر روی یک مسئله تاکید دارند که آن رنگ پوست فرد است.  تنها رنگ پوست شماست که تعیین می کند رنگ مو های شما باید چگونه باشد تا تکمیل کننده چهره زیبایتان باشد.

رنگ موی جدید و زیبای بلوند طلایی
رنگ مو کاراملی با هایلایت های طلایی

شاید پیش خود فکر کنید که رنگ پوست زیتونی و سبزه همیشه باید موهایی تیره و قهوه ای داشته باشد! این بزرگترین اشتباهی است که تا کنون کرده اید! رنگ پوست سبزه می تواند طیف های وسیعی از رنگ ها را در کنار خود تکمیل کند. در واقع رنگ پوست زیتونی و سبزه تکمیل کننده بسیاری از رنگ ها به خصوص قهوه ای است. تنها کافیست قبل از انتخاب رنگ مو مورد علاقه خود گرما یا سرمای پوست خود را به خوبی تشخیص بدهید.

رنگ موی کاراملی برای پوست سبزه
انواع مدل از رنگ مو برای پوست سبزه روشن

چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد؟

اگر رنگ پوست سبزه ای دارید قبل از هرچیزی باید بدانید که تناژ رنگ پوست شما سرد است یا گرم؟ اینکار کمک می کند تا بتوانید بهترین سایه های رنگ مو را برای خود انتخاب کنید. چراکه هماهنگ بودن گرمای پوست شما با گرمای رنگ انتخابی تکمیل کننده صورت شما بوده و می تواند به برجسته تر شدن زیبایی های چهره شما کمک بزرگی کند. برای این منظور در زیر نور طبیعی به رگ های روی بازوهای خود نگاه کنید. اگر رگ های شما به رنگ آبی و بنفش هستند شما از دسته سبزه پوست هایی هستید که تناژ رنگ پوستی سرد دارید. اگر هم رنگ رگ های شما به رنگ سبز است از پوستی با رنگ گرم بهره مند هستید.

رنگ مو قهوه ای تیره و روشن برای پوست سبزه
رنگ مو شکلاتی عسلی ترکیبی برای پوست سبزه

رنگ مو روشن بلوند و بژ

رنگ موی بلوند و پوست سبزه؟! در نگاه اول شاید ترکیب جالبی به نظر نیاید اما با یک انتخاب صحیح می توانید یک بلوند زیبا برای یک پوست سبزه انتخاب کنید. قبل از هر چیزی بلوند پلاتینه را کنار گذاشته و استفاده از آن را به رنگ پوست های دیگر واگذار کنید! اما در این میان بلوند های زیبای دیگری هستند که به چهره و رنگ پوست شما بیشتر خواهد آمد. به طور مثال رنگ مو بلوند عسلی، رنگ مو بلوند طلایی برای کسانیکه پوست سبزه دارند بسیار دلربا و زیبا خواهد بود.

ترکیب رنگ مو کنفی زیبا و شیک
رنگ موی بلوند بژ با لایت های کاراملی

یکی از راه های انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه و آن دسته از کسانیکه نمی خواهند کل موهای خود را رنگ آمیزی کنند، استفاده از تکنیک بالیاژ و انتخاب انواع بلوند های زیبا متناسب با تناژ رنگ پوست است.

رنگ مو قهوه ای برنز برای پوست سبزه

یکی از بهترین رنگ ها برای پوست های سبزه گرم، رنگ مو قهوه ای برنز است. می توانید از این رنگ به صورت کامل و یا به شکل سایه های برجسته در میان موهای مشکی استفاده کنید و از این طریق به موهای خود حجم بدهید.

رنگ مو قهوه ای روشن و لایت های کاراملی
رنگ مو هایلایت قهوه ای شکلاتی و کاراملی

رنگ موی کاراملی برای پوست سبزه

کاراملی یکی از دسته رنگ ها در خانواده رنگ موی قهوه ای است و همچون رنگ بلوند عسلی برای افرادیکه دارای پوست هایی با ته مایه هایی از سردی هستند بسیار مناسب خواهد بود.

فرمول رنگ مو برای پوست سبزه
رنگ مو خرمایی و لایت های روشن

رنگ موی قهوه ای موکا برای پوست سبزه

موکا سایه ای متعادل و خنثی از گرم و خنک است، و قهوه ای تیره بهترین رنگ برای استفاده در کنار پوست زیتونی و سبزه است. رنگ موکا نیز از دسته رنگ های قهوه ای گرم است که قرار گیری آن در کنار پوست های سبزه می تواند زیبایی بسیاری را ایجاد کند.

رنگ مو تنباکویی زیبا شیک با تکنیک بالیاژ
رنگ مو دودی گردویی موکای زیبا و شیک

رنگ موی قرمز برای پوست سبزه

اگر رنگ پوست سبزه داشته باشید قطعا هاله هایی از رنگ قرمز و نارنجی نیز در میان تناژ رنگی موهای شما یافت خواهد شد. بنابراین انتخاب برخی از رنگ موهای شرابی و قرمز به شکل بالیاژ و یا لایت های قرمز می تواند زیبایی بسیار زیادی را برای افراد سبزه پوست ایجاد کند. برای این منظور رنگ های مرجانی، قرمز های درخشان و بنفش برای این دسته از افراد بسیار زیبا و دلربا خواهند شد.

رنگ مو شرابی تیره
رنگ مو قرمز نارنجی برای پوست سبزه
رنگ موی شرابی برای پوست سبزه
رنگ مو شرابی قرمز برای پوست سبزه