آموزش ساده ترین راه های کشیدن خط چشم

23,089

شاید برای شما کشیدن خط چشم کاری ساده و راحت باشد و در یک چشم بر هم زدنی به سادگی بتوانید خط چشمی زیبا برای خود ترسیم کنید. اما جالب است بدانید کشیدن خط چشم برای بسیاری از افراد جزو سخت ترین کارها در آرایش چشم ها بشمار می رود به همین علت بسیاری از خانم ها به کشیدن تاتو خط چشم بن مژه روی می آورند! در مطلب امروز می خواهیم راه های  کشیدن خط چشم اسان را به شما آموزش دهیم، همراه با ما باشید.

نحوه کشیدن خط چشم تاتو موقت
نحوه کشیدن خط چشم تصویری مرحله به مرحله

چگونه می توان به کشیدن خط چشم با قاشق پرداخت؟

شاید کمی دور از ذهن به نظر برسد که بتوان یک خط چشم زیبا و راحت با یک قاشق غذاخوری کشید. اگر شما هم در کشیدن خط چشم ساده همواره دچار مشکل هستید می توانید اینبار از یک قاشق استفاده کنید و مراحل کار خود را مانند عکس زیر جلو ببرید. قطعا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد!

نحوه کشیدن خط چشم برای چشمهای ریز
نحوه کشیدن خط چشم جدید با قاشق

برای آنکه یک خط چشم تمیز و زیبا داشته باشید به هر روشی که کار خود را جلو می برید باید یک سری از نکات ریز را رعایت کنید. فرقی ندارد که به کشیدن خط چشم با قاشق مشغول هستید و یا به کشیدن خط چشم با چسب؛ نکته مهمی که باید رعایت کنید در مرحله اول انتخاب یک مداد چشم و یا ماژیک چشم با کیفیت و ضد آب خواهد بود.

نحوه کشیدن خط چشم برای چشمهای درشت
کشیدن خط چشم چشمهای پف دار

سعی کنید اگر می خواهید به کشیدن خط چشم با مداد بپردازید حتما قبل از شروع کار مداد خود را کمی تراش کنید تا نوک مداد شما کمی تیز و تمیز شود. با این شرایط می توانید خط چشم تمیز تری بکشید. از دسته قاشق برای برای کشیدن خط کناری خط چشم خود استفاده کنید. دسته قاشق را به موازات پلک پایین و پره بینی خود بگیرید و سپس خط اصلی را بکشید. بعد از آن گودی قاشق را به داخل پلک بالا گرفته و با توجه به انحنای قاشق خط خود را رسم کنید.

نحوه کشیدن خط چشم روی مژه مصنوعی
ایده کشیدن خط چشم رنگی زیبا و جذاب
برای کشیدن خط چشم از چی استفاده کنیم؟
کشیدن خط چشم به روش ساده

حتما در انتهای کار خود با استفاده از یک گوش پاک کن مقداری از سیاهی های به جای مانده را تمیز کنید و با یک قلم آرایشی نازک با کمی کانسیلر کادر خط چشم خود را تمیز کنید. اگر چشمان شما دارای پلکی افتاده است به هیچ عنوان خط چشم های پهن نکشید؛ این کار منجر به کوچکتر نشان دادن چشم های شما خواهد شد. در کشیدن خط چشم پلک افتاده خطوطی نازک بکشید خصوصا در گوشه داخلی چشم ها این خط باید بسیار نازک باشد. برای آنکه به سادگی خط چشم زیبایی داشته باشید هیچ گاه گوشه بیرونی پلک را با دستان خود نکشید! اینکار تنها منجر به کشیدن خط چشمی پهن خواهد شد.

ایده های کشیدن خط چشم اسپرت
ایده برای کشیدن خط چشم اکلیلی

روش کشیدن خط چشم با چسب

چسب یکی از بهترین وسایل در آرایش خواهد بود که حتی افراد حرفه ای نیز برای داشتن خط چشمی تمیز و یا سایه ای منظم از چسب در گوشه چشم خود استفاده می کنند. برای اینکار می توانید یک تکه چسب شیشه ای را به گوشه چشم خود بزنید تا بتوانید خط اصلی خط چشم را ساده و منظم بکشید.

ترفندی برای کشیدن خط چشم ساده
راه های ساده کشیدن خط پشت چشم

اگر فکر می کنید برای کشیدن خط میانی نیز دچار مشکل هستید یک تکه چسب دیگر بردارید و آن را به صورت مورب از انتهای چشم به گوشه داخلی چشمهایتان بچسبانید و داخل آن را توسط مداد و یا ماژیک پر کنید.

چند ترفند برای کشیدن خط چشم
ساخت قالب برای کشیدن خط چشم

یکی از روش های دیگری که می توانید به سادگی از آن برای کشیدن خط چشم جذاب استفاده کنید این است که مقداری از چسب کاغذی را برداشته و بر روی آن خط چشم مورد نظر را بکشید و توسط قیچی طرح خود را برش دهید. حالا می توانید به سادگی شابلون بدست آمده را بر روی پلک خود قرار داده و خط چشم را ترسیم کنید.

ایا کشیدن خط چشم حرام است؟ نه
ساخت شابلون برای کشیدن خط چشم 
راه های کشیدن خط چشم پهن
کشیدن خط چشم دخترانه و ساده

نحوه کشیدن خط چشم با فرمژه و گیره مو

اگر به فرمژه دقت کرده باشید قطعا دیده اید که به فرم چشم تولید شده است. تنها کاری که باید بکنید این است که لبه بالایی فرمژه که بر روی پلک شما قرار میگیرد را در پایین ترین قسمت توسط مداد چشم یک خط باریک بکشید و سپس فرمژه را بر روی پلک خود قرار دهید.

اموزش کشیدن خط چشم پایین پلک
نحوه کشیدن خط چشم برای چشمهای گرد

استفاده از گیره مو نیز روش ساده دیگری است که کمک می کند قسمت مثلث بیرونی خط چشم را به سادگی بکشید. برای این کار تنها کافیست یک گیره مو را برداشته و قسمت مثلثی آن را با ماژیک چشم و یا مداد رنگ کرده و سپس همانند تصویر بر روی پلک خود بچسبانید.

آموزش کشیدن خط چشم خودآرایی زیبا
آموزش تصویری کشیدن خط چشم حرفه ای