آموزش بستن مو به روش ساده برای عروسی

4,899

در بین مدل های مختلفی از شینیون که وجود دارد، برخی از آنها بسیار ساده بوده و به راحتی می توانید پس از یادگیری خودتان برای عزیزانتان بهترین نوع از شینیون را پیاده سازی کنید.  آموزش امروز هم می تواند به عنوان مدل مو بسته عروس مورد استفاده قرا بگیرد و هم مدل موی شینیون جدید ی بوده که به سادگی می تواند برای هر شخصی با موهای متوسط و بلند انجام بگیرد. این مدل از مو نیز رو به پایین بوده و پشت گردن را می پوشاند. از این رو مناسب برای افرادیست که از گردن های بلندی بهره می برند.

انواع مدل های بستن ساده مو

نحوه بستن ساده مو امروز بسیار راحت است، به گونه ای که با یکبار دیدن ویدیو و چند بار تمرین کوچک به سادگی قادرید این مدل شینیون را پیاده سازی کنید. این مدل مو بسیار مناسب برای عروسی و مهمانی بوده و برای انتخاب آن مشکلی بر سر راه شما قرار ندارد، شینیون امروز از دسته شینیون هاییست که پشت گردن شما را می پوشاند، این چنین از شینیون ها همانطور که در بالا توضیح داده شد مناسب برای کسانی است که گردن های بلند دارند، با این شیوه خطای دید ایجاد شده منجر می شود تا در دید گردنی کوتاه تر داشته باشید. به طور مثال از نمونه شینیون هایی که پشت گردن را می پوشانند می توانید به نمونه های زیر توجه کنید. برای مشاهده مدل های بیشتر اینجا کلیک کنید.

مدل بستن مو به روش ساده با کش
بستن مو به روش ساده همراه با بافت جلو سر
بستن ساده مو برای عروسی و نامزدی
نحوه بستن ساده مو با بافت و تزئین با گل های طبیعی
بستن مو به روش ساده و شیک
بستن ساده مو با مدل پشت گردنی مناسب مو بلند
بستن ساده مو کوتاه و متوسط برای عروسی
بستن مو به روش ساده، شیک و زنانه
عکس بستن مو به روش ساده و شیک
بستن ساده مو مناسب مو بلند دخترانه و زنانه
نحوه بستن ساده مو راحت برای مو بلند
فیلم بستن ساده مو با بافت تیغ ماهی دخترانه
نحوه بستن ساده مو شیک و زنانه برای عروسی
مدل بستن ساده مو بسیار زیبا یک طرفه

آموزش بستن مو به روش های ساده

برای مدل مو امروز ابتد لازم است تا مو ها را به چهار قسمت تقسیم کنید، دو قسمت در جلوی مو و دو قسمت به صورت لایه ای از پشت مو، حالا قسمت پایینی و دوم از پشت مو را ا چند گیره به سمت پایین به خوبی محکم کنید. برای ایجاد حجم پشتی مدل شینیون لازم است تا از یک ابر مستطیلی و نسبتا پر حجم استفاده و آن را بر روی پشت موها محکم کنید. برای آنکه به موها حجم بدهید تا موها بهتر بر پشت شینیون قرار بگیرند لازم است تا تکه موهای پشت سر از قسمت دوم را تکه تکه پوش داده و دو تکه از آن را در گوشه ها نگه دارید و در نهایت بر روی آنها اسپری مو بزنید تا به خوبی بر سر جای خود ایستاده و کار با آن راحت باشد، در آخر با یک شانه فقط لایه رویی از موهای پوش داده شده را شانه بزنید تا حالتی خوب به خود بگیرد.

انواع مدل شینیون مناسب برای عروسی و مهمانی

با توجه به فیلم بستن ساده مو، دو تکه مویی که در کناری نگهداشته بودید را یک پیچ کوچک داده و بر روی ابری که چسبانده بودید با گیره محکم کنید، اینکار با کش های کوچک هم قابل انجام است، حالا نوبت به تکه های جلوی مو می رسد، این دو تکه را یک پیچ داده و باز هم بر روی ابری که گذاشته بودید با استفاده از گیره در سر جای خود محکم کنید. برای اتمام مدل شینیون لازم است تا امتداد موهای خود را چندین بار پیچ داده و با یک گیره به خوبی در جای خود محکم کنید. یادتان باشد این مدل مو تنها برای موهاییکه اندازه آنها تقریبا تا وسط کمر بوده مناسب می باشد چراکه ما برای ایجاد بافت پشتی نیاز به امتداد مو داریم؛ اگر موهای کوتاهی دارید توسط تکه هایی از مو مصنوعی ابتدا اندازه موها را افزایش دهید سپس اقدام به ایجاد شینیون کنید. نکته دوم اینکه جلوی مو بستگی به سلیقه شما خواهد داشت، می توانید به جای فرق کج از فرق وسط استفاده کنید. برای مشاهده عکس بستن مو به روش ساده مناسب برای مو بلند اینجا کلیک کنید.