آموزش و عکس انواع مدل های شینیون مو یک طرفه ۲۰۱۹

8,250
اگر موهای بلندی دارید، پس بد نیست اگر یکبار هم که شده مدل های شینیون باز و بسته و علی الخصوص یک طرفه را تجربه کنید. مدلی که در ویدیوی امروز مشاهده کرده و آموزش می بینید، یک نمونه از مدل شینیون باز و یک طرفه بوده که در واقع می توان گفت مدلی متشکل از مدل مو بسته فر و شینیون باز می باشد و مناسب برای هر مجلسی به خصوص نامزدی است. مدل شینیون باز مذکور مناسب برای موهای بلند بوده و می تواند به سادگی زیبایی فوق العاده ای به شما ببخشد.

ویدیو آموزش مدل موی باز یک طرفه مرحله به مرحله

یکی از مهمترین نکات برای اینکه بتوانید همانند حرفه ای ها شینیون زیبایی را پیاده سازی کنید قبل از هر کاری دسته بندی موها می باشد؛ اگر موهایی لخت در اختیار دارید که نیمی از راه را رفته اید، اما اگر موهای فر و یا حالت دار در اختیار شما قرار گرفته است قبل از هر کاری موها را کاملا سشوار کشیده و آنها را صاف کنید؛ حتی اگر مدل نهایی شما فر فری است لازم است برای داشتن فر های متناسب و زیبا حتما موها را سشوار بکشید. پس از صاف کردن موها آنها را با توجه به مدلی که در اختیار دارید به چند دسته نقسیم کنید و هر دسته را توسط گیره ای محکم در جای خود نگهدارید تا با قسمت های دیگر ادغام نشود.

شینیون یک طرفه باز دخترانه امروز یک مدل مو ساده و بسیار ساده و شیک است که هم برای مجالس مهمانی می توان از آن استفاده کرد و هم نامزدی، در ویدیو جدیدترین شینیون یک طرفه جمع و باز همراه با بافت مو را شاهد خواهید بود، برای پیاده سازی این مدل مو لازم است تا موها را به چند قسمت تقسیم کنید تا در نهایت کار با آن ساده تر باشد، دو دسته در عقب و دو دسته در جلو برای مدیریت صحیح کار شما را یاری می کند. مدل موی باز یک طرفه امروز از پایین دارای یک بافت بسیار ساده ای است که انجام آن به هیچ عنوان زمان بر و سخت نخواهد بود، این نوع از بافت هم به انتهای موهای شما حجم داده و هم شکل ظاهری بسیار زیبایی به آن خواهد داد. جلوی این مدل مو کاملا ساده و فرق کج بوده و تنها نیاز به سشوار و اتو کشی مو دارد. نکته : این مدل مو نیاز به موهایی یک دست و اندازه و بلند دارد.

انواع شینیون یک طرفه باز ۲۰۱۹

مدل موی باز یک طرفه عموما ترکیبی از دو نوع مدل مو باز و مدل موی بسته است، عموما در چنین مدل هایی قسمت پایینی از یک سو گردن به پایین آمده و در بین انواع مدل های مو دارای ظاهر متفاوتری خواهد بود. اگر از انواع مدل مو باز و بسته خسته شده اید، این بار می توانید با ظاهری جدید تر و با انواع مدل مو نیمه باز یک طرفه در مراسم خود ظاهر شوید. در عکس های زیر نمونه های متفاوتی از انواع شینیون یک طرفه را مشاهده خواهید کرد :

شینیون یک طرفه نیمه باز و فر 97 بسیار شیک
مدل شینیون یک طرفه نیمه باز و فر جدید و بسیار شیک
مدل موی باز یک طرفه دخترانه همراه با بافت مو
عکس مدل موی باز یک طرفه دخترانه همراه با بافت
انواع مدل موی باز یک طرفه عروس 2018
مدل شینیون یک طرفه نیمه باز فر جدید و بسیار شیک
 شینیون یک طرفه جدید با بافت مو دخترانه شیک
شینیون یک طرفه جدید همراه با بافت مو دخترانه
جدیدترین شینیون یک طرفه با تور و حالت دار
شینیون یک طرفه جمع و باز زنانه مناسب برای عروس
مدل موی باز یک طرفه دخترانه همراه با بافت مو
مدل شینیون یک طرفه دخترانه و ساده همراه با بافت مو
آموزش شینیون یک طرفه 2018
مدل شینیون یک طرفه فر عروس مدل ۹۷
عکس مدل موی باز یک طرفه عروس
جدیدترین شینیون یک طرفه دخترانه همراه با بافت مناسب نامزدی
شینیون یک طرفه عروس مرحله به مرحله
شینیون یک طرفه نیمه باز ساده دخترانه
انواع مدل موی باز یک طرفه دخترانه بسیار شیک
شینیون یک طرفه نیمه باز همراه با بافت مو دخترانه
شینیون یک طرفه دخترانه مناسب برای عروسی و نامزدی
شینیون یک طرفه دخترانه نیمه باز مناسب برای نامزدی
مدل موی باز یک طرفه همراه بافت مو 97
انوراع مدل موی باز یک طرفه همراه با بافت مو دخترانه

جدیدترین مدل شینیون یک طرفه بسته ۹۸

شاید تصور کنید که شینیون یک طرفه همواره مناسب برای موهای بلند بوده و مختص مدل های نیمه باز به حساب خواهد آمد، باید بگوییم کاملا تصوری اشتباه داشته و لازم است بدانید که انواع مدل موی بسته یک طرفه وجود دارد که به شدت زیبا بوده و از دسته مدل های کاملا متفاوت بشمار می رود. عموما در مدل موی بسته قسمت پشتی مو ها تنها از پشت سر قابل مشاهده هستند؛ اما در مدل شینیون یک طرفه بسته قسمتی از شینیون شما از رو به رو نیز قابل مشاهده بوده و به زیبایی هرچه بیشتر شما کمک خواهد کرد، این مدل از مو بسیار برای کسانیکه گردن های بلندی دارند مناسب بوده چراکه با یک تیر دو نشان را خواهند زد! با این کار هم گردن  کوتاه تر به چشم آمده و هم تواسنته اند یک مدل موی بسته زیبا داشته باشند. ( برای مشاهده مدل موی بسته بیشتر کلیک کنید)

شینیون یک طرفه بسته و جمع عروس
شینیون یک طرفه بسته و جمع زنانه مناسب عروس و مهمانی
مدل شینیون یک طرفه عروس 2018 ساده و شیک
شینیون یک طرفه جمع جدید دخترانه و زنانه ساده و شیک
شینیون یک طرفه جمع مجلسی دخترانه
شینیون یک طرفه بسته دخترانه مناسب مهمانی
مدل شینیون یک طرفه بسته عروس مدل جدید 97
شینیون یک طرفه جمع متفاوت و شیک عروس و مهمانی
 شینیون یک طرفه جمع دخترانه و زنانه شیک
مدل شینیون یک طرفه ساده و شیک مناسب عروس و مهمانی