آرایش مناسب برای رنگ موی بلوند

440

اساسا انتخاب رنگ مو باید بر اساس رنگ پوست انتخاب شود، رنگ بلوند نیز از آن دسته رنگ های روشنی است که طرفداران زیادی داشته اما در واقعیت رنگی مختص به سفید پوستان می باشد! اکثر خانم های با موی بلوند یا دارای آرایش های غلیظ هستند و یا آرایش های بی رنگ، تقریبا می توان گفت حد وسطی برای آن وجود ندارد! اما آرایش و رنگ زیاد باعث دلزدگی شده و در نقطه مقابل، آرایش بی رنک باعث ایجاد دلمردگی می شود. برخی از خانم‌ها اصرار بر هماهنگ کردن آرایش با ترکیب رنگی لباسشان دارند. این هماهنگی همیشه به خوبی به چشم نخواهد آمد. راز خوب به نظر رسیدن با آرایش، این است که آرایشتان مکمل رنگ پوست و موی شما باشد.

مناسب ترین رژ لب برای خانم هایی با رنگ موی بلوند و پوست روشن، صورتی گرم، هلویی و مرجانی است. برای مهمانی هایی که در ساعات غروب برگزار می شوند بهتر است رنگی بین صورتی و قرمز انتخاب کنید تا خیلی زننده و به قول معروف تو چشم نباشد! کرم پودر و کانسیلری که برای پوست روشن استفاده می کنید باید دارای درصدی از رنگ صورتی باشد. آن دسته از سفید پوستانی که دارای پوست گلگون هستند نیز باید از کانسیلر هایی با تناژ آبی استفاده کنند تا قرمزی صورتشان از بین برود. یادتان باشد، سعی در تیر کردن و یا روشن کردن پوستتان نکنید، این کار به شدت در زشت شدن چهره و آرایشتان تاثیر می گذارد.

برای موهای بلوند، مناسبترین رنگ ابرو همرنگ با موها بوده و یا یک درجه تیره تر. ریمل مورد استفاده در بانوان با پوست روشن و موی بلوند، میتواند از انواع ریمل های رنگی انتخاب شود، رنگ قهوه ای ریمل برای این خانم ها مناسبترین گزینه است. برای انتخاب سایه رنگ های طلایی، مسی، ارغوانی، خاکستری و قهوه ای، اما نه خیلی تیره، شگفت‌آور خواهند شد. یادتان باشد، رژ گونه در صورت بعد ایجاد می کند و به زیباتر شدن چهره کمک بسیار زیادی می کند، از یک رژ گونه با رنگ صورتی یا هلویی توسط قلموی بزرگ و نرم به صورت و گونه خود بعد بدهید.

 

ترفند دیگری که بسیار ی از گریمور های حرفه ای برای بعد دهی به صورت از آن استفاده می کنند، هایلایت برجستگی گونه و روی بینی می باشد، توسط هایلایتر های موجود در بازار قسمت اندکی از استخوان گونه و روی بینی به همراه قسمت بالایی لب را هایلات کرده و چهره ای جذاب ایجاد کنید.