آموزش انواع مدل از آرایش ابرو دخترانه و زنانه

8,218

ابرو یکی از مهم ترین قسمت های صورت در هر فردی است، با این حال توجه کمتری در آرایش صورت و چشم به این قسمت میشود، قسمتی در آرایش چشم که می تواند کل صورت شما را تحت تاثیر قرار بدهد. آرایش ابرو از گذشته تا الان دچار تغییرات بسیار زیادی شده است. در مطلب امروز می خواهیم انواع  آرایش ابرو با سایه و راه های اصولی برای طراحی و آرایش ابرو عروس را به شما آموزش دهیم.

دسترسی سریع: برای مطالعه بخش مورد نظر روی دکمه روبرو کلیک کنید.

آموزش ارایش ابرو حرفه ای

نحوه ارایش ابرو زنانه
آموزش آرایش ابرو با مداد

اگر بخواهید تا آرایش ابرو بی عیب و نقصی داشته باشید قبل ازهر کاری باید بتوانید تا حد و مرز ابروهای خود را مشخص کنید. در آرایشگاه ها برای آرایش چشم و ابرو عروس این کار با دقت انجام می شود.  برای این کار در دنیای آرایش و زیبایی قاعده ای خاص وجود دارد. فارغ از فرم صورتتان می توانید با این خطوط فرضی  ارایش ابرو حرفه ای را برای خود داشته باشید.  برای این کار باید ابتدا یک مداد یا قلم مو آرایشی را دقیقا کنار پره بینی قرار دهید، یک خط صاف فرضی رسم کنید و انتهای آن را در قسمت تاج ابروهایتان علامت گذاری کنید.

انواع مدل آرایش ابرو زیبا
آرایش ابرو زیبا و فوری در سه مرحله ساده

حال باید یک خط مورب را به گونه ای فرض کنید که مداد شما از همان لبه پره های بینی و تقریبا از وسط قرنیه چشمتان رد شود، حالا این نقطه را نیز علامت گذاری کنید. در آخر تنها لازم است تا مداد را از کنار پره های بینی زاویه ای بیشتر دهید و آن را به گونه ای قرار دهید تا خط فرضی از لبه بینی و گوشه انتهایی چشم شما رد شود. این نقطه دقیقا جایی است که باید ابرو شما به انتها برسد. حالا باید این نقاط را به یکدیگر رسانده و توسط مداد و یا سایه به ابروهایتان مدل بدهید.

نحوه ارایش ابرو تصویری

در آرایش ابرو با سایه از مدل هایی استفاده کنید که از دو رنگ در پالت آنها استفاده شده باشد، با این کار شما در واقع چندین تناژ رنگی را می توانید در اختیار داشته باشید و تنها لازم است تا به دلخواه از رنگ های پالت ترکیب کرده و رنگی کاملا متناسب با ابروهای خود بیابید. برای زیباتر شدن ابرو های خود ابتدا تار موهای اضافی را جدا کنید و ابرو های خود را کاملا تمیز کنید. حالا با استفاده از یک قلم مو تمیز از ترکیب رنگی خود برداشته و انتهای ابرو را طراحی کنید. این کار عموما برای ارایش ابرو خالی استفاده خواهد شد. اگر خودتان می توانید انتهای ابرو را بکشید که حرفی نیست اگر نمی توانید و می خواهید این کار کاملا حرفه ای انجام شود می توانید از پاراگراف اول استفاده کرده و خط های فرضی را بکشید و سپس انتهای ابرو را ترسیم کنید.

مدل ارایش ابرو با ریمل
انواع مدل ارایش ابرو مد روز

همیشه ابتدای ابروی خود که قسمت تاج ابرو نامیده می شود را محو کنید، این کار کمک می کند تا ابروهای شما جلوه ای طبیعی تر داشته باشند. هیچ گاه خط ابروی خود بسیار بالاتر از ابروهای طبیعی نکشید چراکه ظاهری کاملا غیر طبیعی ایجاد خواهد کرد. در انتهای کار توسط یک قلم و با استفاده از کرم پودر و کانسیلر زیر و بالای ابروی خود را تمیز کنید تا ظاهری مرتب به خود بگیرند.

نحوه ارایش ابرو پرپشت

در آرایش ابرو پرپشت کمی کارتان ساده تر خواهد بود چراکه که نیازی به کشیدن خطوط فرضی نیست و حد و مرز ابروی شما کاملا مشخص خواهد بود. زمانیکه خط زیر ابرو را کشیدید توسط یک برس کمی خط را محو کنید؛  حالا توسط یک برس تمیز ریمل برای کشیدن قسمت بالای ابرو تارهای مو را به پایین شانه کنید تا مرز کامل موهای ابروی شما مشخص شود. حالا بر روی همان خط را کمی با مداد یا سایه پر کنید. هیچ گاه مداد را بالاتر از آن خط نکشید چرا که ظاهری مصنوعی به شما خواهد داد. زمانیکه خط را کشیدید در ابروهای پر پشت تنها قسمت های خالی را پر کنید، و سپس توسط یک برس به پخش کردن رنگ بپردازید تا ابروهای شما بیش از حد پر رنگ و غیر طبیعی جلوه نکند.

مدل جدید ارایش روی ابرو
انواع مدل از جدیدترین آرایش روز ابرو

چند مدل آرایش ابرو

در زیر چندین مدل آرایش ابرو دخترانه، آرایش ابرو و چشم، آرایش ابرو مشکی، آرایش ابروی پهن و  ارایش ابرو اسپرت را مشاهده خواهید کرد.

آرایشگاه خوب ابرو در مشهد
مدل آرایش ابرو در منزل
آرایشگاه خوب ابرو تهران
مدل ارایش ابرو روشن
آرایشگاه خوب ابرو در کرج
مدب ساده آرایش ابروی روشن
آرایشگاه خوب ابرو در قم
مدل ارایش خط ابرو
آرایشگاه ابرو خوب در اصفهان
مدل ارایش ابرو خالی
جدیدترین مدل های ارایش چشم ابرو عروس
انواع مدل آرایش چشم ابرو پهن
مدل زیبا از ارایش چشمو ابرو
انواع مدل از ارایش چشم ابرو لب
آرایش چشم ابرو گوندش
انواع مدل از جدیدترین ارایش ابرو
آرایشگاه ابرو جنت آباد
آموزش آرایش ابرو جدید و دخترانه
آرایشگاه تخصصی ابرو در تهران
انواع مدل از آرایش ابرو تاتو شده
انواع مدل از آرایش ابروی پیوسته
مدل آرایش با ابروهای روشن
جدیدترین مدل های ارایش با ابروی قهوه ای
چهره ی بدون آرایش ابرو
جدیدترین مدل های ارایش با ابروی مشکی
انواع مدل از ارایش با ابرو برنداشته
جدیدترین مدل های آرایش ابرو ایرانی
زیباترین مدل های ارایش ابرو طبیعی
آرایش ابرو در فتوشاپ و همراه با ارایش ابرو اپارات
مدل ارایش ابرو اسپرت و شیک
جدیدترین مدل های آرایش ابرو دخترانه
مدل های آرایش ابرو با سایه
انواع مدل ارایش ابرو 2018
نحوه آرایش ابرو با شابلون
جدیدترین مدل های ست آرایش چشم و ابرو
انواع مدل از ارایش ابروی زیبا