آبرسانی پوست صورت در خانه، ماسک فلفل سیاه و ماست

 

هر چه پوست بیشتر خشک می شود، پیری زودتر به سراغ افراد می آید؛ عموما داشتن پوست خشک برای خانم ها یک معضل به حساب می آید، اما به دور از انواع کرم های آبرسان گران قیمت، ماسک های صورت ی هستند که به واسطه آنها آبرسانی پوست صورت در خانه امکان پذیر می باشد. به جهت اهمیت و مضراتی که پوست خشک دارد تلاش داریم انواع ماسک های آبرسان قوی پوست را برای شما در طی چند پست معرفی کنیم. 

شاید تصور شما هم این باشد که فلفل تنها بر روی پوست ایجاد سوزش و التهاب می کند، اما این یک باور غلط بوده چراکه در فلفل سیاه ویتامین ها و املاح معدنی بسیاری همچون  A،K، و آنتی اکسیدان های مفید وجود دارد که برای درمان خانگی خشکی پوست صورت  می تواند از ترکیبات اصلی یک ماسک صورت برای پوست خشک و حساس باشد. تنها نکته آن است که به جای پودر فلفل سیاه آماده در بازار بهتر است دانه های فلفل را تهیه کرده و خود آسیاب کنید که خالص بوده و تاثیر بیشتری خواهد داشت. 

برای تهیه این ماسک با فلفل یک قاشق فلفل سیاه ، یک عدد سفیده تخم مرغ ، یک قاشق عسل را خوب با هم ترکیب کنید و بعد از شستن و خشک کردن پوست به مدت 15 تا 20 دقیقه بر روی پوستتان قرار دهید. پس از مدتی کوتاه تاثیر آن را بر روی پوستتان مشاهده خواهید کرد.

 

 

مجله سبک زندگی آریسته

پرتال آریسته از دی ماه 1395 با هدف پوشش مطالب آموزشی اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است. آریسته سعی دارد تا تمامی مطالب مرتبط با بانوان همچون مد و زیبایی(آرایش صورت، طراحی ناخن، رنگ مو، مدل مو و شینیون) ، آشپزی (غذاهای اصلی، دسر کیک و شیرینی، ترشی و مربا، غذاهای رژیمی )، سلامت(تغذیه دوران بارداری، تناسب اندام، بیماری ها) ، دکوراسیون(دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب) و روابط عاطفی(دانستنی های جنسی، ازدواج، آئین همسرداری، بارداری و زایمان و روابط والدین و فرزند) را پوشش دهد .
عضویت در خبرنامه