بهترین کرم آبرسان برای پوست های چرب

درمان پوست چرب و جوش دار

کرم آبرسان قوی برای پوست چرب اون، کرم آبرسان سینره، مرطوب کننده پوست چرب هیدرودرم و هزاران مارک دیگر از انواع کرم های آب رسان وجود دارد که کم و بیش هر یک تاثیراتی بر روی پوست صورت خواهند گذاشت. بسیاری از افراد تصور می کنند که پوست های چرب نیازی به آبرسانی و استفاده از این نوع کرم ها ندارند. اما این کاملا اشتباه است، چراکه پوست های چرب و خصوصا آن دسته از پوست هایی که تحت درمان با انواع داروهای مخصوص جوش هستند آب لایه های درونی خود را از دست داده و نیازمند به کرمی مغذی و آبرسان هستند. کرم مرطوب کننده و آبرسان درمالیفت مدل HYDRALIFT AC یکی از  بهترین آبرسان های مخصوص پوست چرب و مختلط بوده که دارای اثراتی همچون آبرسانی به عمیق ترین لایه های پوست، کاهش دهنده میزان ترشحات سبوم و رفع خشکی پوست در افراد تحت درمان با داروهای ضد جوش می باشد.

بهترین مارک کرم آبرسان صورت

این کرم آبرسانی قوی داشته و برای کسانیکه به علت وجود برخی مشکلات پوستی همچون درماتیت نیز دچار خشکی و سوزش پوست هستند اثر گذار بوده و می تواند لطافت پوست را به آنها باز گرداند. این کرم دارای چربی زیادی نبوده و به سرعت جذب پوست خواهد شد و پس از آن تنها لطافتش است که باقی مانده و دیگر هیچ.... برای آن دسته از کسانیکه پوست چرب و جوش داری دارند توصی می کنیم از این کرم به عنوان پایه آرایش نیز استفاده کرده و از لطافت پوست خود لذت ببرند. نحوه استفاده از کرم آبرسان Hydralift AC Cream به این شکل است که باید صبح ها و شب ها بر روی پوست مالیده شده و به خوبی ماساژ داده تا جذب پوست شود. 

مجله سبک زندگی آریسته

پرتال آریسته از دی ماه 1395 با هدف پوشش مطالب آموزشی اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است. آریسته سعی دارد تا تمامی مطالب مرتبط با بانوان همچون مد و زیبایی(آرایش صورت، طراحی ناخن، رنگ مو، مدل مو و شینیون) ، آشپزی (غذاهای اصلی، دسر کیک و شیرینی، ترشی و مربا، غذاهای رژیمی )، سلامت(تغذیه دوران بارداری، تناسب اندام، بیماری ها) ، دکوراسیون(دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب) و روابط عاطفی(دانستنی های جنسی، ازدواج، آئین همسرداری، بارداری و زایمان و روابط والدین و فرزند) را پوشش دهد .
عضویت در خبرنامه