روش های جالب برای پاک کردن لکه آب از سطوح چوبی

اگر شما هم علاقمند به استفاده از میزهای چوبی در زمان نوشیدن چای یا آب و هر نوع مایع دیگری باشید، قطعا برای یک بار هم که شده شاهد ایجاد لکه ای گرد و سفید رنگ از آب بر روی چوب بوده اید.  اما راه حل چیست و برای برق انداختن وسایل چوبی که توسط آب لکه دار شده اند چه راهکارهایی وجود دارد؟

- اگر لکه آب ایجاد شده تازه است، یک دستمال خشک روی لکه قرار داده سپس اتوی بدون بخار و گرم (داغ نباشد) بر روی دستمال قرار دهید تا لکه محو گردد.

- راه حل دوم این است که یک دستمال خشک را برداشته و کمی روغن گیاهی بر روی آن بریزید و سپس روی میز چوبی خود بکشید، این کار را آنقدر ادامه دهید تا لکه پاک گردد.

- راه حل سومی که وجود دارد، استفاده از کمی سس مایونز بوده، کمی سس روی لکه قرار داده و اجازه دهید یک شب تا صبح بر روی آن باقی بماند.

- راه حل آخری که پیش روی شماست، استفاده از مقداری روغن زیتون به همراه پودر سنگ جلا ( پودر سنگ جلا یک ماده پاک کننده مخصوص چوب بوده که برای تمیز کردن و جلا دادن چوب از آن استفاده می شود) می باشد. هر دو ماده را بر روی دستمالی ریخته و سپس بر روی لکه بکشید و این کار را آنقدر ادامه دهید تا لکه پاک شود.

 

مجله سبک زندگی آریسته

پرتال آریسته از دی ماه 1395 با هدف پوشش مطالب آموزشی اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است. آریسته سعی دارد تا تمامی مطالب مرتبط با بانوان همچون مد و زیبایی(آرایش صورت، طراحی ناخن، رنگ مو، مدل مو و شینیون) ، آشپزی (غذاهای اصلی، دسر کیک و شیرینی، ترشی و مربا، غذاهای رژیمی )، سلامت(تغذیه دوران بارداری، تناسب اندام، بیماری ها) ، دکوراسیون(دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب) و روابط عاطفی(دانستنی های جنسی، ازدواج، آئین همسرداری، بارداری و زایمان و روابط والدین و فرزند) را پوشش دهد .
عضویت در خبرنامه