بهترین رنگ در دکوراسیون محل کار چه رنگیست؟

محل کار شما می تواند محدود به یک اتاق در منزلتان باشد و یا یک اتاق در یک شرکت بزرگ... اما چیزی که مهم است رنگ های بکار رفته در محیط بوده بطوریکه در طول یک روز کاری به چشمان شما فشاری وارد نکرده و در عین حال موجب تمرکز چشم و ذهنتان در آوردن ایده هایی خلاقانه باشد. روانشناسی رنگ در محیط کار به شما این اجازه را می دهد که بهترین رنگ برای اتاق کار را انتخاب کرده و به واسطه آن دکوراسیون محل کار خود را دگرگون کرده و از طرقی به سلامت چشمان خود نیز کمک کنید. 

رنگ دیوار محل کار یکی از آن دسته مواردی است که شاید خیلی به آن اهمیت ندهیم، اما اگر شما هم در محیط کار خود با کامپیوتر سروکار داشته باشید و بارها و بارها به دلیل نور مانیتور دچار چشم‌درد شده باشید، پس رنگ اتاق کارتان بیش‌ازپیش در ذهنتان اهمیت پیدا خواهد کرد.

 

بر طبق گفته پژوهشگران کسانیکه در اتاق کار خود به مدت طولانی با مانیتور و کامپیوتر سروکار دارند بهتر است از رنگ سبز در دکوراسیون بیشتر بهره بگیرند، چراکه این رنگ قابلیت مطالعه را افزایش داده و در کنار نور زننده مانیتور در چشم تعادل ایجاد می‌کند.

 

همچنین رنگ سبز و آبی به‌تنهایی و یا در کنار هم نیز برای اتاق کار مناسب بوده و ترکیب این دورنگ موجب آرامش روانی فرد خواهد شد. این رنگ ترکیبی بیشتر مناسب برای افرادی است که در کار خود به دنبال خلاقیت و آفرینش هستند.

 

برچسب‌ها

مجله سبک زندگی آریسته

پرتال آریسته از دی ماه 1395 با هدف پوشش مطالب آموزشی اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است. آریسته سعی دارد تا تمامی مطالب مرتبط با بانوان همچون مد و زیبایی(آرایش صورت، طراحی ناخن، رنگ مو، مدل مو و شینیون) ، آشپزی (غذاهای اصلی، دسر کیک و شیرینی، ترشی و مربا، غذاهای رژیمی )، سلامت(تغذیه دوران بارداری، تناسب اندام، بیماری ها) ، دکوراسیون(دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب) و روابط عاطفی(دانستنی های جنسی، ازدواج، آئین همسرداری، بارداری و زایمان و روابط والدین و فرزند) را پوشش دهد .
عضویت در خبرنامه