13 اصل اساسیِ انتخاب رنگ که هرکس باید بداند!


اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، بهترین نقطه برای شروع انتخاب یکی از همین دوازده رنک به عنوان رنگ اصلی است.با مرور مطالب بعدی به راحتی خواهید توانست به چیدمان رنگی مورد نظر خود برسید.
انتخاب رنگ اصلی تا حد زیادی به نوع شخصیت و کاراکتر شما دارد. در تحقیقاتی که در دانشگاه وست مینسترwestminster))انجام شده، محققان دریافتند که به طور معمول کدام تیپ شخصیتی چه رنگی را انتخاب می کند. بعضی از آنها عبارتند از:

قرمز: هدف محور، با اراده و مصمم
نارنجی: پر انرژی، خوشحال
زرد: خوش برخورد و اجتمایی با کنترل در رفتار، مجاب کننده
سبز: ذاتا همکارو مراقبت کننده
آبی: تحلیل کننده و منطقی، محتاط
بنفش: تسلی دهنده، باوقار و باشکوه
سفید: صلح طلب، قوی در نظم بخشیدن
سیاه: خلاق اما محافظه کار
قهوه ایی: عمل گرا، بهترین تکمیل کننده در فعالیتها

4. تغییر رنگ با اضافه کردن رنگهای خنثی:
وقتی رنگ اصلی خود را انتخاب کردید، با ترکیب این رنگ با رنگهای خنثی ( مشکی،سفید،خاکستری) می توان تن های مختلفی از همان خانواده را بدست آورید، که عبارتند از :

ته رنگ (tint) : کمرنگ کردن یک رنگ با اضافه کردن رنگ سفید به آن

مجله سبک زندگی آریسته

پرتال آریسته از دی ماه 1395 با هدف پوشش مطالب آموزشی اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است. آریسته سعی دارد تا تمامی مطالب مرتبط با بانوان همچون مد و زیبایی(آرایش صورت، طراحی ناخن، رنگ مو، مدل مو و شینیون) ، آشپزی (غذاهای اصلی، دسر کیک و شیرینی، ترشی و مربا، غذاهای رژیمی )، سلامت(تغذیه دوران بارداری، تناسب اندام، بیماری ها) ، دکوراسیون(دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب) و روابط عاطفی(دانستنی های جنسی، ازدواج، آئین همسرداری، بارداری و زایمان و روابط والدین و فرزند) را پوشش دهد .
عضویت در خبرنامه